Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Program Hosted Buyers na targach ITM Warsaw 2012

targi

01.12.2011

Organizatorzy Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw wprowadzają jako pierwsi w Polsce program goszczenia kluczowych klientów (hosted buyers).

 

 Takie programy z powodzeniem działają na najważniejszych targach na świecie. Pozwalają one połączyć kupujących i sprzedających oferty turystyki biznesowej – branży, która na całym świecie intensywnie się rozwija. W Polsce to rozwiązanie zostaje wprowadzone dopiero przez ITM Warsaw, które tym ruchem potwierdzają swoje ambicje stania się najnowocześniejszymi targami turystycznymi w Polsce i Europie Wschodniej.

W ramach programu Hosted Buyers, kluczowe osoby odpowiadające w korporacjach, instytucjach i agencjach za zamawianie usług turystyki biznesowej (wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, eventów etc.), otrzymują od ITM Warsaw specjalne zaproszenia na targi z zapewnieniem bezpłatnego noclegu, przejazdu i innych udogodnień, a także dodatkowe atrakcje i zwiedzanie miasta.

Dla tych doborowych gości aranżowane są obowiązkowe spotkania biznesowe z odpowiednimi partnerami. Dzięki programowi Hosted Buyers wystawcy targów ITM Warsaw jako jedyni w Polsce mają zagwarantowane spotkania z najważniejszymi potencjalnymi klientami.

Hosted buyers będą mogli spotkać się na targach z ponad pięćdziesięcioma podmiotami oferującymi usługi i produkty turystyki biznesowej: tour operatorami, biurami podróży, convention bureaux polskich miast, przedstawicielami regionów i krajów, centrami kongresowymi i wystawienniczymi, hotelami, obiektami noclegowymi i SPA, profesjonalnymi organizatorami kongresów, agencjami DMC, incentive i eventowymi, liniami lotniczymi, a także wszelkimi innymi dostawcami produktów i usług dla branży, np. dostawcami IT.
Targi to także bogaty program merytoryczny, którego szczegóły znaleźć można na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/o-targach/program-targow.html.

Targi ITM Warsaw – wraz z towarzyszącą imprezą ITM Business Tourism – odbędą się w Centrum Expo XXI w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku.


Szczegóły programu Hosted Buyer ITM 2012

Obowiązki Hosted Buyers
Hosted Buyer jest zobowiązany do uczestnictwa w co najmniej 12 wcześniej umówionych spotkaniach z wystawcami ITM Warsaw/ITM Business Tourism. Spotkania będzie można planować samodzielnie posługując się targowym, internetowym systemem umawiania spotkań.

Korzyści płynące z programu dla hosted buyers:
·    bezpłatny nocleg w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu,
·    bezpłatny transport do Warszawy i z powrotem,
·    bezpłatny transport pomiędzy lotniskiem/stacją, hotelem a Centrum Expo XXI,
·    bezpłatne wejście na targi i specjalny identyfikator,
·    wstęp do Centrum Biznesowego na targach, gdzie skorzystać będzie można bezpłatnie z internetu, sprzętu biurowego oraz bufetu serwującego napoje i przekąski,
·    zaproszenia na wieczorne imprezy towarzyszące,
·    ekskluzywne spotkania z najważniejszymi wystawcami i gośćmi targów,
·    katalog targowy i pakiet innych cennych publikacji,
·    inspirująca podróż studyjna dla poznania najnowszej oferty Warszawy.

Kwalifikacja do programu
Do programu Hosted Buyer zakwalifikowane będą tylko wybrane przez organizatorów osoby podejmujące w swoich firmach lub organizacjach kluczowe decyzje dotyczące planowania i zamawiania usług turystycznych, przede wszystkim wyjazdów grupowych, podróży biznesowych, konferencji, szkoleń, programów incentive i eventów firmowych oraz, w przypadku agencji, osoby planujące je dla swoich klientów. Osoby te powinny odpowiadać za planowanie lub/i wydatki na turystykę biznesową.

Aby uzyskać status hosted buyer, należy zarejestrować się na stronie targów: http://www.itm-warsaw.pl/rejestracja-targi.html i podać więcej szczegółów na temat planowanych przez siebie wydarzeń. Rejestracja już ruszyła. Zgłoszenia będą rozpatrywane przez organizatorów targów.
Osoby zakwalifikowane do programu zostaną o tym poinformowane i otrzymają kod dostępu do internetowego systemu umawiania spotkań z wystawcami oraz wszelkie informacje szczegółowe.
Osoby niezakwalifikowane będą zaproszone do udziału w targach jako goście z branży turystyki biznesowej (Business Tourism Visitor), co zapewni bezpłatne wejście na targi, ale bez dodatkowych  świadczeń.

Kontakt w sprawie programu Hosted Buyers:
Anna Łagodzińska
e-mail: a.lagodzinska@fairex.pl
tel: +48 22 848 00 91
fax:+48 22 646 50 72
kom: +48 795 197 575

 

 

źródło: www.itm-warsaw.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne