Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Qubus Hotel Kraków otrzymał nagrodę Top Rated Hotel

Qubus Hotel

22.11.2010

Kolejne wyróżnienie dla Qubus Hotel Kraków. Tym razem obiekt okazał się jednym z najwyżej ocenianych w serwisie Hotel.info oraz Hotel.de

 

 

 


- To systemy rezerwacyjne należące do najpopularniejszych w Europie, prezentujące oferty z ponad 200 tysięcy hoteli. - Oba serwisy szczególną popularnością cieszą się na rynku niemieckim - mówi Agnieszka Mróz, kierownik Działu Marketingu Qubus Hotel. - To dla nas jeden z najważniejszych rynków, tym bardziej cieszymy się z wyróżnienia - dodaje.

Qubus Hotel Kraków uzyskał status Top Rated Hotel 2010. Sam ranking powstał na podstawie ocen, jakie goście wystawiają poszczególnym obiektom po zrealizowanym pobycie. To kolejne wyróżnienia dla krakowskiego Qubusa  - kilka miesięcy temu hotel uzyskał nominację Top Hotel w kategorii Best Hotel Weekend, natomiast w roku 2008 obiekt zdobył prestiżową Rekomendację Magazynu Forbes.

Qubus Hotel Kraków pierwszych gości przyjął w roku 2006. Dziś należy do najpopularniejszych obiektów w mieście. Goście najczęściej chwalą bogate śniadania, wysoki poziom obsługi oraz atrakcje dodatkowe, w tym przeszklony basen z widokiem na Stare Miasto.


źródło: www.qubushotel.com (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne