Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

SBE zaprasza na konferencję

konferencja sbe

23.02.2012

W dniach 14-15 marca 2012 roku na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się konferencja pt. Event – Profesjonalne Narzędzie Biznesowe. Jej organizatorami będą: Stowarzyszenie Branży Eventowej, Sheffield Business School z Anglii oraz Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 


Gośćmi specjalnymi konferencji będą Liz Sharples (Events Management Subject Team Leader) oraz Chiara Orefice (Course Leader MSc International Events and Conference Management) – założycielki i wykładowcy na wydziale Event Management z Sheffield Business School z Anglii. Panie przyjadą do Polski na zaproszenie Stowarzyszenia Branży Eventowej, aby podzielić się swoją wiedzą na temat kształcenia w zawodzie event managera oraz najnowszych trendów w event marketingu. Będzie to także okazja do spotkania się  z polską branżą eventową i wymiany doświadczeń z obu rynków.


Konferencja ma być wkładem do dyskusji na temat profesjonalizacji zawodu Event Managera w Polsce oraz eventów jako wydajnego narzędzia biznesowego. Jest skierowana zarówno do osób pragnących kształcić się w tym zawodzie jak i profesjonalistów chcących poszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną.
Wydarzenie będzie przede wszystkim inauguracją procesu uruchomienia studiów podyplomowych z Event Managementu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.


- Wierzymy, że nauka w zawodzie Event Managera powinna być ściśle związane z akademickim programem kształcenia. Dlatego zgłosiliśmy się z naszym pomysłem do Wydziału Zarządzania, gdyż jest to renomowana uczelnia z doskonałym zapleczem naukowo-dydaktycznym i bogatym doświadczeniem w kształceniu profesjonalistów - mówi Andrzej Bagniuk, Prezes SBE - „Pozyskanie Uniwersystetu w Shefield jako partnera merytorycznego pozwoli na przygotowanie programu na najwyższym, światowym poziomie. Mamy nadzieje, że będą to studia nie tylko teoretycze ale przede wszystkim z dużym naciskiem na aspekt praktyczny. Udział obu Uczelni jest wielkim wyróżnieniem i cieszymy się, że stowarzyszenie Branży Eventowej będzie patronem tych starań.

 

 


źródło:  www.sbe.org.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne