Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

SBE zaprasza na konferencję podczas Targów Event 2011

sbe na targach

29.09.2011

Konferencja: Event Manager – Człowiek Renesansu odbędzie się 06.10.2011 o godzinie 10:30 podczas Targów Event 2011 w MTPolska przy ul. Marsa 56C.
 

Nie od dzisiaj wiadomo, że event manager to człowiek-orkiestra. Uniwersalna jednostka do zadań specjalnych i rzeczy niemożliwych „na wczoraj”. Poza wnikliwą znajomością rynku eventowego, najnowszych trendów i narzędzi, a także posiadania ogólnej wiedzy marketingowej musi dysponować o wiele szerszym zasobem wiedzy do swojej pracy. Prawo, finanse, psychologia, socjologia, zarządzanie, przywództwo to jedne z wielu zagadnień, których znajomość może decydować o sukcesie w zawodzie i powodzeniu prowadzonych projektów. Event manager jest strategiem, kreatywnym, account managerem, pr managerem, producentem, reżyserem i… szefem. Większość swojej wiedzy nabywa wyłącznie w wyniku doświadczenia, często ucząc się na własnych błędach. Zmaga się ze stresem, brakiem czasu, budżetami, ludźmi i… samym sobą.


Podczas konferencji „Event Manager – Człowiek renesansu” – zwrócimy uwagę, że event management to nie tylko scena, catering czy hostessy. To olbrzymi zakres uniwersalnej wiedzy, która jest potrzebna do codziennej pracy w tym trudnym, ale ekscytującym i dającym wiele satysfakcji zawodzie.


Ramowy Program konferencji
:

 

   Powitanie i wprowadzenie do konferencji, informacje na temat SBE
Seweryn Jakubiec / Stowarzyszenie Branży Eventowej – Vice Prezes SBE,  Operation Manager w Incentive Concept Poland (ICP Group)

   Prawo w eventach: najważniejsze prawne aspekty związane z pracą w organizacji wydarzeń
dr Dominik Sypniewski / Politechnika Warszawska - adiunkt na Wydziale Administracji i Nauk Społecznych, stypendysta Polsko-Amerykańskiej  Komisji Fulbrighta na Uniwersytecie Georgetown, przez 5 lat zarządzał agencją Obserwacje, obecnie współpracuje z Plej Entertejment, autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu prawa administracyjnego i gospodarczego, specjalizuje się w problematyce gospodarki nieruchomościami oraz w prawie działalności marketingowej.

   Psychologia w eventach: jak rozumieć oczekiwania i potrzeby uczestników wydarzeń
Jakub B. Bączek / Stageman Polska - szkoleniowiec animatorów czasu wolnego, autor książek: "Piłka siatkowa kobiet" (2005), "Podręcznik animatora czasu wolnego" (2008), "Animacja czasu wolnego" (2009) i "Psychologia eventów" (2011) oraz wielu innych publikacji z tych zakresów. Z wykształcenia jest mgr pedagogiki, wychowania fizycznego i pracownikiem socjalnym, ale swoje życie związał z psychologią i animacją – tym też zagadnieniom poświęcony jest jego doktorat. Prowadzi szkolenia na terenie całej Europy, a dzięki praktycznej  i nowoczesnej wiedzy zaskarbił sobie eventowe zaufanie najbardziej prestiżowych korporacji na świecie (m.in. Coca-Cola, McDonalds, Warner Bros. czy Walt Disney).

   Przywództwo w eventach: jak być dobrym liderem
Paweł Prokopczuk / Sztuka w Biznesie - Ekspert w obszarze komunikacji oraz wystąpień publicznych.  Zawodowy aktor, specjalista od emisji głosu, mowy ciała i wykorzystania elementów  scenicznych w prezentacjach. Wybitny trener biznesowy, niezwykle doświadczony w prowadzeniu szkoleń dedykowanych wzmacnianiu relacji i siły kontaktu. Prowadzi ćwiczenia z zakresu prezentacji i autoprezentacji, wywierania wpływu, perswa-zji. Reżyseruje i prowadzi premierowe prezentacje produktów, premiery samochodów, konferencje.

   Relacje i stres w eventach: o umiejętnym radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami
Ewa Pietruszczak / Elementy - Marketingowiec, trener i partner w firmie. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w FMCG i farmacji. Koordynowała projekty eventowe dla konsumentów i sprzedaży. Obecnie prowadzi treningi zadaniowe i facylitacje, które pozwalają firmom zwiększać efektywność zespołów i osiągać lepsze wyniki. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu Grupy TROP, Ambasadorka Empatii (NVC) i praktyk podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (solutions focus).
Dagmara Karolak – Kowalska - Psycholog społeczny z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w zarządzaniu zasobami ludzkimi w korporacjach. Jako członek i lider międzynarodowych zespołów projektowała i wdrażała kompleksowe rozwiązania rozwojowe dla dużych grup pracowników. Doświadczony trener, certyfikowany coach, wykładowca.
Monika Tabor - Konsultant, menedżer, coach i partner w firmie. Specjalizuje się w obszarze zarządzania projektami, logistyki, zakupów, optymalizacji i efektywności organizacyjnej. Pracuje w oparciu o coaching wg metody GRUPY TROP, oraz współpracuje z firmą Na Zmianę, która wykorzystuje eventy pracownicze w budowaniu systemów rozwojowych.

   Wielozadaniowość w eventach: efektywne zarządzanie projektami w pracy event managera
Marek Kowalczyk / MANDARINE Project Partners: Twórca firmy  i Prezes Zarządu. Ekspert w zakresie zarządzania strategicznego i zarządzania projektami. Współautor metody OpenPM, wykładowca Ernst & Young Academy of Business, kierownik naukowy Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Niestrudzony propagator teorii ograniczeń opracowanej przez E. Goldratta. Posiada certyfikaty TOC Fundamentals oraz Certified TOC Practitioner in Project Management wydane przez Theory of Constraints International Certification Organization, jest również certyfikowanym konsultantem metod Kepner-Tregoe oraz Extended DISC. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce, Theory of Constraints International Certification Organization, Stowarzyszenia Project Management Polska.


Uwaga: kolejność i tematyka prelekcji może uleć zmianie.

Początek konferencji: godz. 10:30

Koszt uczestnictwa: Dla członków Stowarzyszenia Branży Eventowej SBE udział w konferencji jest bezpłatny (prosimy o rejestrację!). Wszyscy pozostali: 150 zł + VAT. Wystawiamy faktury VAT.

Uwaga: Każda kolejna osoba zgłaszająca swój udział w ramach tej samej firmy zapłaci 85 zł + VAT

Warunki uczestnictwa: Aby wziąć udział w konferencji przede wszystkim należy zarejestrować swój udział w targach Event na stronie: http://www.targievent.pl/rejestracja.

Zgłoszenie na konferencje prosimy pobrać formularz zgłoszeniowy: http://www.targievent.pl/images/stories/dokumenty/EVENT2011_formularz_zgloszeniowy_SBE.doc
a po wypełnieniu wysłać na adres: events@sbe.org.pl. Ilość miejsc ograniczona!

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Branży Eventowej, które objęło patronat branżowy nad Targami Event.

 

 

 

źródło: www sbe.org.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne