Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sheraton Sopot, Conference Center & Spa - Najlepszą Inwestycją Turystyczną Województwa Pomorskiego 2009


27.05.2010

Podczas 13. Gdańskich Targów Turystycznych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie, Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa otrzymał nagrodę  specjalną  w konkursie „Najlepsza Promocja Turystyki Województwa Pomorskiego 2009”.

 

W piątek, 7 maja br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu. Pięciogwiazdkowy Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa na stałe wpisał się w krajobraz Sopotu i przywrócił świetność terenowi przy Skwerze Kuracyjnym. Dzięki lokalizacji bezpośrednio przy piaszczystej plaży, najdłuższym drewnianym molo w Europie oraz słynnym sopockim deptaku Bohaterów Monte Cassino - stał się wizytówką miasta.

Hotel Sheraton w Sopocie posiada 189  pokoi, w tym 7 luksusowych apartamentów. Zyskał uznanie jako najnowocześniejsze i największe Centrum Konferencyjne na Pomorzu oraz poprzez eleganckie restauracje Wave, InAzia i Bar Rotunda.

 

 

Atrakcją wyróżniającą hotel jest holistyczne Spa oferujące  gościom i mieszkańcom Trójmiasta profesjonalne usługi i zabiegi na bazie sopockich solanek i alg.

 

Wielkim wyróżnieniem dla nas jest uznanie Sheraton Sopot Hotel Conference Center & Spa najlepszą inwestycją turystyczną roku 2009. Dzięki pracy wielu ludzi staramy się stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym goście będąc daleko od domu czują się jak w domu. Dodatkowo możemy pochwalić się podpisaniem kontraktu na tysięczny hotel w sieci Starwood – powiedziała Iva Trifonov, Dyrektor Generalna Hotelu Sheraton w Sopocie.

 


Informacje o Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc.

Starwood Hotels & Resorts Worldwide Inc. jest obecnie jedną z wiodących firm hotelarskich na świecie posiadającą 1000 obiektów w ponad 100 krajach i zatrudniającą 145 tysięcy osób. 
W Polsce posiada 6 obiektów: hotele Sheraton w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie oraz w Warszawie – The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol.

Łącznie oferuje ponad 1500 pokoi  i zatrudnia ponad 1100 osób. Starwood Hotels jest właścicielem, operatorem i zarządcą hoteli: St. Regis®, The Luxury Collection®, Sheraton®, Westin®, Four Points® by Sheraton, W®,  Le Méridien i wprowadzonych ostatnio marek AloftSM i ElementSM Hotels. Starwood Hotels jest także właścicielem Starwood Vacatio Ownership Inc., jednej z pierwszych firm zarządzających wysokiej klasy posiadłościami wakacyjnymi.

 

 

źródło: http://www.sheraton.pl/sopot/  (PR)

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne