Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   SITE Poland rozszerza działalność i zyskuje nowych członków


SITE Poland rozszerza działalność i zyskuje nowych członków

SITE Poland rozszerza działalność i zyskuje nowych członkówNa zdjęciu: SITE Poland rozszerza działalność i zyskuje nowych członków konferencja

W stołecznym hotelu Sound Garden podczas ostatniej edycji Meet The Bidder 12 marca odbyło się spotkanie Komisji ds. Współpracy Międzynarodowej Stowarzyszenia SITE Poland. Podsumowano osiągnięcia minionych 12 miesięcy i wyznaczono plany na rozpoczęty rok.

W trakcie spotkania w Sound Garden przedstawiciele zarządu i członkowie stowarzyszenia omówili plany związane z międzynarodową działalnością organizacji, w szczególności dotyczące zwiększenia jej obecności w strukturach SITE Global. Polski oddział SITE znalazł się wśród pięciu na dwadzieścia osiem istniejących, którym udało się w roku 2018 przekroczyć wskaźnik 80 procent odnowionych wpłat członkowskich. Tym samym spełniony został warunek niezbędny do wzięcia udziału w konkursie SITE Chapter Challenge. Prezes oddziału Cezary Wilemajtys zapowiedział zaproszenie do współpracy partnerów z zagranicy, zgodnie z realizowaną od zeszłego roku ideą PITCH, czyli tworzenia i promowania w Polsce międzynarodowego hubu (Polish Incentive Travel Hub). Do zarządu wpłynęło siedem kolejnych wstępnych deklaracji członkowskich, w tym trzy spoza Polski.

W bieżącym roku SITE Poland będzie uczestniczył w konkursie Global SITE Chapter of the Year and the Excellence Awards 2019. W ostatnim czasie krajowy oddział stowarzyszenia prowadzi intensywną działalność edukacyjną, organizuje i przeprowadza szkolenia, planując jednocześnie dalsze z nich. W najbliższych miesiącach będzie partnerem, organizatorem lub współorganizatorem wydarzeń z branży MICE takich jak warsztatów MICE B2B na temat Chorwacji (jako partner wydarzenia organizowanego przez Przedstawicielstwo Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej) czy Poland Smart Move Coctail w ramach Targów IMEX we Frankfurcie. Wraz z SOIT współorganizował też Incentive Travel Day w ramach Meetings Week Poland.