Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sopocki Sofitel Grand w oczekiwaniu na polską prezydencję w Unii Europejskiej

sofitel grand sopot

03.02.2011

Sofitel Grand Hotel w Sopocie to nie tylko eleganckie wnętrza, luksusowe pokoje czy obsługa najwyższej klasy, ale wkrótce również nowy, wygodny podjazd do hotelu.

 

 

 

Sopot będzie jednym z miast, w których odbywać się będą narady polityków i dyplomatów podczas polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Wiadomo również że Sofitel Grand Sopot wytypowany został na jedno z miejsc spotkań.

W związku z powyższym, od kilku tygodni trwa remont hotelowego podjazdu, który już od dłuższego czasu wymagał modernizacji. Wymieniona zostanie nawierzchnia oraz otaczające podjazd murki. Od strony morza hotel prezentuje się wręcz idealnie. Teraz doskonałą prezencję będzie miał również od strony ulicy Powstańców Warszawy.

Półkulisty, charakterystyczny podjazd remontowany jest dwuetapowo, tak by umożliwić gościom dojazd do hotelu – obecnie remontowana jest prawa połowa, później modernizację przejdzie lewa strona.

Sofitel Grand Sopot do dyspozycji gości oddaje ponad 260 miejsc noclegowych, 5 sal konferencyjnych, z których największa pomieści 250 uczestników spotkania; a także zaplecze rekreacyjne wraz ze SPA.
 

źródło: na podstawie www.trojmiasto.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne