Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Spotkania międzynarodowe w Polsce

06.07.2011

Polska rozpoczyna cykl spotkań międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Na każdym z tych wydarzeń Poland Convention Bureau POT będzie promowało walory kongresowo-konferencyjne poszczególnych miast i regionów.

 


Już w środę 6 lipca do Gdańska przybędzie ponad 120 delegatów na konferencję ICCA Research Sales & Marketing Programme. Spotkanie przeznaczone dla przedstawicieli branży przemysłu spotkań jest doskonałą okazją do wymiany informacji, poglądów oraz pozyskania kolejnych konferencji dla Polski.

Oprócz sesji edukacyjnych, uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Gdańsk, podziwiać przyrodę w Słowińskim Parku Narodowym oraz wybrać się na wycieczkę do Zamku w Malborku i Zamku w Gniewnie.
 
Ponad miesiąc później Gdańsk będzie gospodarzem kolejnej konferencji – ICCA Central European Chapter Meeting. Tematy jakie zostaną poruszone na spotkaniu to między innymi problem zmian demograficznych w przemyśle spotkań, kwestia funduszy unijnych, a także wpływ branży turystyki biznesowej na rozwój regionów.

Tuż po spotkaniu na morzem kolejne spotkanie odbędzie się na południu Polski. W dniach 27-31 sierpnia w Krakowie odbędzie się 25 coroczny cykl szkoleń ECM Summer School skierowany do osób rozpoczynających pracę profesjonalistów w turystyce biznesowej. W programie przewidziane są warsztaty z takich zagadnień jak pozyskiwanie klientów korzystając z baz  stowarzyszeń ICCA oraz UIA, podstawy funkcjonowania Convention Bureaux oraz stowarzyszeń oraz sposoby efektywnego odpowiadania na zapytania.
 

 

źródło: www.poland-convention.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne