Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Spotkania podczas Prezydencji od podszewki - czyli jak profesjonalnie przygotować konferencję


Sheraton Sopot

26.07.2011

Firmy EasyLog, IT.Expert i CAM Media S.A. we współpracy z agencjami BOOM oraz magnifiCo odpowiadają za koordynację i obsługę spotkań oraz konferencji w trakcie przewodnictwa Polski w Radzie Unii Europejskiej.

 

 

 

Pierwszy miesiąc prac już prawie za nimi. Jak zaznaczają zgodnie prezesi wszystkich firm udział w tak dużym wydarzeniu to ogromne wyzwanie wymagające planowania strategicznego oraz pełnej aktywności.

 

 Dla wybranych firm to złożone, skomplikowane logistycznie zadanie, którego inauguracja nastąpiła 5 lipca w Sopocie, gdzie przez cały miesiąc odbywa się seria konferencji w ramach polskiej Prezydencji.  Na mapie spotkań w kolejnych miesiącach znajdą się także: Wrocław, Kraków, Poznań i Warszawa.


EasyLog, IT.Expert i CAM Media S.A. tworzą konsorcjum firm, które zostały wybrane do przygotowania, koordynacji oraz obsługi spotkań i konferencji w trakcie przewodnictwa RP w Radzie Unii Europejskiej w drodze przetargu organizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. CAMMedia powierzyło część prac dwóm agencjom działającym na rynku związanym z organizacją eventów. - Zaprosiliśmy do współpracy dwie agencje, które naszym zdaniem wykazują się wiedzą, doświadczeniem i z którymi chcemy zrealizować ten projekt z powodzeniem – mówi Adam Michalewicz, wiceprezes notowanej na głównym parkiecie spółki CAM Media S.A. - Podzieliliśmy zadania tak, aby każda z agencji mogła odpowiadać za sprawy, w których czuje się ekspertem. To pozwala na eliminację ryzyka niepowodzenia i zapewnia profesjonalną obsługę całego projektu. – dodaje Michalewicz.


Polska objęła przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej po raz pierwszy w historii zjednoczonej Europy. Tak jak niecodzienny jest to projekt, tak i wyjątkowa jest jego wspólna realizacja przez trzy, działające na jednym rynku agencje. - Codziennie mierzymy się z nowymi zadaniami, staramy się je realizować najlepiej jak potrafimy. Korzystamy z doświadczenia zdobytego w ciągu wielu lat pracy. Jednocześnie, uczymy się nowych rozwiązań. W tym projekcie nikt nie ma monopolu na wiedzę. Uczymy się od siebie – mówi Violetta Lubacz, właścicielka agencji BOOM Bardzo Oryginalnej Oferty Marketingowej.


Według Karoliny Marii Siudyły, prezesa Zarządu notowanej na NewConnect agencji magnifiCo S.A., udział w tak ważnym wydarzeniu nie tylko przyniesie spółce profity, ale również łączy się z dużym prestiżem. - Jestem pewna, że czas, który poświęciliśmy na przygotowania jest dobrze wykorzystany
 i dzięki temu wszystkie założenia udaje nam się realizować z powodzeniem. Półmetek pierwszego etapu w Sopocie za nami, dlatego planujemy już prace w kolejnych miastach. Mamy nadzieję, że damy nam wszystkim powód do dumy -  zaznacza prezes magnifiCo S.A.
 

Polska przewodzi w Radzie Unii Europejskiej od 1 lipca do końca bieżącego roku.

 


źródło: magnifico.com.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne