Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Spotkanie Gwiazdkowe SBE Podsumowanie

chillout sbe

21.12.2011

Tegoroczne spotkanie gwiazdkowe branży eventowej odbyło się 13 grudnia 2011 i miało miejsce  w Klubie 1500 m2 na warszawskim Powiślu. Głównym punktem programu była akcja Elfy SBE czyli zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka "Słoneczny Dom" z Radomia. Przekazanie wszystkich paczek przyniesionych przez około 100 darczyńców oraz pięknie wystrojonej dwumetrowej choinki nastąpiło następnego dnia do specjalnie zaaranżowanej sortowni w firmie ICP Group S.A. (dawniej Incentive Concept Poland), inicjatora akcji.

 


W ramach podziękowań za hojność, SBE wraz z Partnerami zorganizowało dla gości prawdziwie przedświąteczny wieczór gier, relaksu i tańca. Jedna z sal klubu 1500 m2 przemieniła się w mobilny salon piękności dzięki udziałowi Time Spa Zen oraz wizażystkom od Mary Kay, które w czasie spotkania malowały chętne Panie oraz doradzały w kwestii makijażu sylwestrowego. Uczestnicy Chilloutu mogli skorzystać z dwóch stanowisk do masażu całego ciała oraz specjalnego krzesła do masażu karku i pleców, a także wspaniale nawilżyć swoje dłonie. Kosmetyczną bombką świąteczną było rozdanie prezentów ufundowanych przez markę Dr Hauschka. Scenografię przestrzeni Spa dopełniły białe kanapy i pufy, użyczone  przez firmę, nomen omen, Puff Puff.

Kolejne pomieszczenia 1500 m2 zapraszały do strefy wirtualnych gier zorganizowanych przez Budda Bag, członka SBE. Na wygodnych poduchach można było wypocząć, porozmawiać lub poobserwować bawiących się na konsolach Xbox z systemem Kinect. Jeżdżono na nartach, boksowano się i uprawiano gimnastykę taneczną.

A na scenie królowały rytmy serwowane przez zespół Bad Hamsters, który podobno rozpoczął swoją działalność w niewyjaśnionych okolicznościach, zataczając kręgi na polu kukurydzy pewnej letniej nocy w 2008 roku. Od tej pory, piątka muzyków występuje na licznych scenach eventowych, proponując  energiczną muzykę na żywo z gatunku rock 'n' roll, rockabilly, swing.

Zupełnie inny nastrój zaproponowało Qlturovo, w osobach Edyty Jaroszewicz i Marcina Domańskiego, w niezwykle gorącym wykonaniu tanga argentyńskiego. Po występie, goście zostali zaproszeni do wspólnej nauki kroków tego wyjątkowego tańca, łączącego subtelność i elegancję, zmysłowość z drapieżnością.

Świąteczną atmosferę spotęgowała scenografia stworzona na tę okazję przez firmę Confetti Art, która udekorowała 1500m2 lewitującymi, świetlistymi balonami, przywodzącymi jednoznacznie na myśl choinkowe bombki.

Andrzej Bagniuk, Prezes SBE podsumował : "Tegoroczna wigilia branży eventowej była z całą pewnością wyjątkowa. Zamknęła piękną klamrą pierwszy rok działalności SBE od momentu rejestracji. Udało się zrealizować warsztaty z zakresu etyki, scenografii, multimediów i cateringu, debatę na temat nastrojów w branży eventowej oraz konferencję Pt. „Event Manager, Człowiek Renesansu”. SBE współorganizowało lub objęło patronatem 11 innych wydarzeń, w tym II Mistrzostwa Polski Branży eventowej w narciarstwie alpejskim oraz imprezę  Creative Heads. Na koniec roku przybyło nam kolejnych 14 członków. Udało się wypracować i zatwierdzić Strategię Rozwoju Stowarzyszenia Branży Eventowej na lata 2012-2013. Sporo pozytywów jak na początek ale oczywiście przed nami ciągle bardzo dużo pracy . Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, wsparcie i wiarę w naszą inicjatywę!"

 

 

zdj: Krzysztof Chorąży

źródło: www.sbe.org.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne