Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Startujemy! Nowe konferencje.pl!


Startujemy! Nowe konferencje.pl!

Startujemy! Nowe konferencje.pl!

Z przyjemnością i dumą możemy zaprezentować Wam efekt naszej dwuletniej pracy: platformę konferencje.pl  w nowym wydaniu! "Nowe" to słowo-klucz, gdy opisujemy wdrożone zmiany: nowy layout, nowy silnik, nowa szybkość, z jaką dotrzecie do najlepszych obiektów na konferencje i eventy w wybranej lokalizacji.

 

Kto nie idzie naprzód, ten się cofa. W serwisie konferencje.pl przyszedł czas na zmiany, które zmodernizują nie tylko sam wygląd strony, ale otworzą przed Użytkownikami zupełnie nowe możliwości. Zatem startujemy! Czytelna i nowoczesna szata graficzna, intuicyjny układ strony i szybka wyszukiwarka miejsc na konferencje i eventy oraz całkiem nowe, rozbudowane filtry. To nie koniec. Wiele zupełnie nowych funkcji będziemy uruchamiać z każdym kolejnym tygodniem. Czeka Was prawdziwa rewolucja na rynku  m.in. pierwsze narzędzie do wyceny konferencji on-line oraz możliwość tworzenia zapytań do obiektów i wysyłania ich w plikach excel.

Na stronie nie zabraknie również aktualnych newsów o otwarciach i modernizacjach obiektów, recenzji w cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" oraz zapowiedzi wydarzeń branżowych. Do współpracy zaprosiliśmy też ekspertów, którzy podzielą się z Wami praktyczną wiedzą o tym, jak sprawić, by organizowane przez Was wydarzenie zakończyło się sukcesem.

Zapraszamy do tworzenia nowej platformy razem z nami. Czekamy na Wasze opinie oraz komentarze, jakie funkcje chętnie widzielibyście na stronie. Wasze zdanie jest dla nas najważniejsze!

Zapiszcie się do naszego newslettera i śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco!

Redakcja konferencje.pl

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka