Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   System rejestracji CONREGO z platformą konferencji online


System rejestracji CONREGO z platformą konferencji online

System rejestracji CONREGO z platformą konferencji onlineNa zdjęciu: System rejestracji CONREGO z platformą konferencji online

CONREGO to lider wśród dostawców rozwiązań IT dla branży eventowej z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Swoją ofertę opiera na autorskim systemie rejestracji uczestników. Poza samą rejestracją uczestników online, oprogramowanie umożliwia łatwe i zgodne z RODO zarządzanie danymi uczestników, wysyłkę mailingów, przetwarzanie płatności online i fakturowanie, a także generator identyfikatorów i certyfikatów oraz moduł do sprawnej obsługi recepcji konferencyjnej.

System rejestracji uczestników jest dostępny w dwóch modelach: SaaS do samodzielnej konfiguracji oraz indywidualne wdrożenia dla bardziej wymagających użytkowników. Dzięki takiemu rozwiązaniu organizator może sam zadecydować, czy wybiera rozwiązanie budżetowe, które może dostosować do swoich potrzeb, czy też woli powierzyć konfigurację zespołowi CONREGO. W tym drugim wypadku można też wprowadzać znaczące zmiany w domyślnym działaniu systemu, tworząc oprogramowanie idealnie dopasowane do organizowanego wydarzenia.

Najnowszym elementem oferty CONREGO jest możliwość organizowania wydarzeń wirtualnych. Konferencje online zyskały na popularności w 2020 roku, kiedy zaczęły stanowić jedyną możliwość organizowania jakichkolwiek wydarzeń. Odpowiadając na potrzeby rynku, firma udostępniła platformę CONREGO Live. Jest to system pozwalający na rejestrację uczestników w takim zakresie, jak podstawowa wersja systemu rejestracji, dodatkowo oferując funkcje, które pozwalają sprawnie, łatwo i bezpiecznie organizować konferencje online.

Największymi zaletami CONREGO Live, które wyróżniają platformę, są: spójność wizualna ze stroną klienta, możliwość skutecznego zabezpieczenia konferencji przed dostępem osób trzecich oraz interfejs konferencji, który w czasie rzeczywistym prezentuje uczestnikom sesje, które właśnie się odbywają i do których uczestnik wykupił dostęp. Ta ostatnia zaleta pozwala na pewne odwzorowanie przebiegu i organizacji prawdziwej konferencji.