Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkolenia EMC Branża eventowa w Łodzi potrzebuje spotkań

01.03.2011

Około 30 uczestników, ciekawe tematy, atmosfera sprzyjająca integracji i nawiązywaniu kontaktów, tak w skrócie można opisać pierwsze spotkanie „Obierz kierunek na eventy„ w Łodzi .
 

 

 

Jak każde spotkanie z cyklu „Obierz kierunek na eventy„ składało się z trzech części. Uczestników przywitała Monika Krusiewicz, założycielka Event Managers Club, która zaprezentowała również ideę, cele i plany Event Managers Club.

W następnej części, dotyczącej zagadnień związanych funkcjonowaniem branży eventowej, o współpracy na liniach agencja eventowa-zleceniodawca, agencja eventowa-agencja eventowa oraz współpracy agencji z podwykonawcami mówiła Katarzyna Gadomska z firmy Acora Events. Za bardzo ważne we współpracy między wszystkimi podmiotami uznała przede wszystkim komunikację oraz myślenie w kategorii wspólnego sukcesu. Podkreśliła też wagę podpisywania umów między podmiotami biorącymi udział w realizacji imprezy.

W trzeciej części spotkania wystąpiła Pani Małgorzata Wuls, która zaprezentowała Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne „Molo”. Położenie obiektu w scenerii lasów Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, 60 km od Łodzi i 120 km od Warszawy, 101 pokoi, 5 sal konferencyjnych, duży teren wokół hotelu, sprawia, że obiekt stanowi dogodne miejsce do organizacji ciekawych eventów.

Spotkanie zakończyło się miłą niespodzianką w postaci loterii wizytówkowej, w której do wygrania był voucher dla dwóch osób w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym „Molo” oraz kupon o wartości 100 zł na zabiegi w Salonie Satisfaction.

- Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania spotkaniem w Łodzi, tym bardziej , że było to pierwsze spotkanie w tym mieście, mówi Monika Krusiewicz, Event Managers Club.- Opinie uczestników o potrzebie organizacji cyklicznych spotkań w Łodzi świadczą o tym , że branża potrzebuje takich inicjatyw ,wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów. Mamy dobrą wiadomość. Od września br, planujemy w każdym większym mieście cykliczne spotkania branży , także w Łodzi, dodaje Monika Krusiewicz.

Spotkanie odbyło się 24 lutego 2011 r w Łódź Art. Center w Łodzi.


źródło: www.emc-org.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Alternatywne; Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne