Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi EMIF GCB jedzie do Brukseli

szkolenia konferencje Gdańsk

10.03.2011

Już w przyszłym tygodniu w dn. 15-16 marca 2011 w Brukseli odbędą się najważniejsze targi turystyki biznesowej w krajach Beneluksu - EMIF (European Meeting Industry Fairs). Gdańsk i Region Pomorski będą reprezentowane przez Gdańsk Convention Bureau (GCB).

 


W tym roku polską ofertę turystyki biznesowej GCB prezentować będzie wraz z Kraków Convention Bureau. Wykupiono wspólnie 12m2 powierzchni wystawienniczej, co pozwoliło na ciekawą aranżację stoiska i swobodną ekspozycję materiałów promocyjnych.

Targi zarezerwowane są wyłącznie dla branży turystycznej, touroperatorów, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów kongresów, narodowych organizacji turystycznych i centrów konferencyjnych, mediów branżowych oraz organizatorów imprez motywacyjnych.

Wystawcy prowadzą rozmowy biznesowe w oparciu o grafik spotkań z tzw. Hosted Buyers - wyselekcjonowaną grupą nabywców. Targi EMIF należą do obiecujących i rozwijających się targów w Europie, bowiem Bruksela to siedziba licznych stowarzyszeń, zarówno belgijskich jak i międzynarodowych. Dogodne położenie geograficzne, w sercu Europy sprzyja współpracy z państwami sąsiednimi.

EMIF stawia na jakość. W 2010 targi przyciągnęły ponad 2500 Hosted Buyers'ów; 64 % byli to managerowie i dyrektorzy, odpowiedzialni za organizację przynajmniej 6 lub więcej spotkań biznesowych rocznie. W roku ubiegłym współczynnik liczby kupujących w stosunku do wystawców zwiększyła się z 12 do 16, w porównaniu do lat ubiegłych. Wskaźnik nigdy jeszcze nie była tak wysoki!

Wszystkich zainteresowanych GCB zaprasza na teren targowy Tour & Taxis Exhibition Centre w Brukseli, w godzinach 10.00-17.00, 15-16 marca 2011, stoisko 3420.

 

 

źródlo: www.gdanskconvention.pl (PR)

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne