Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi Kielce wzbogacą się o Centrum Kongresowe

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Targi Kielce

30.11.2010

Na terenie kieleckiego Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Targi Kielce S.A. -  powstanie nowe centrum kongresowe wraz z salą bankietową.

 

 


Nowy obiekt będzie w stanie pomieścić tysiąc osób. Na terenie Centrum Kongresowego zastosowane zostaną niestandardowe rozwiązania, które będą miały za zadanie uczynić obiekt wielofunkcyjnym. Zastosowane zostaną mobilne ściany, które umożliwią organizację dużych kongresów jak i kameralnych spotkań. W sumie w nowym budynku znajdzie się 5 sal konferencyjnych. W największej z nich będzie istniała możliwość organizacji spotkań dla 674 osób. W czterech pozostałych udział w spotkaniu będzie mogło wziąć po 100 osób. Każda sala posiada możliwość dowolnej aranżacji – w zależności od potrzeb.

Nowy budynek posiadać będzie także wieżę widokową, a w podziemiach obiektu znajdować się będzie parking.

Inwestycja ma zakończyć się w połowie 2013 roku.

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Targi Kielce S.A. to największe i najnowocześniejsze centrum w Polsce Wschodniej. Targi Kielce S.A. są profesjonalnym i doświadczonym organizatorem eventów - ponad 400 konferencji i 60 targów rocznie. Obecnie na terenie Centrum znajduje się 11 sal i 7 pawilonów.


źródło: na podstawie www.targikielce.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne