Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi Showtech 2011 w czerwcu w Berlinie

targi showtech

20.01.2011

15. Międzynarodowe Targi Specjalistyczne oraz Kongres Techniki Scenicznej i Rozrywkowej, Wyposażenia i Usług, odbędą się w dniach 7-9 czerwiec w Berlinie.
 

 


Targi Showtech są wiodącym, międzynarodowym wydarzeniem rynku technologii eventów, usług i wyposażenia. Najwięksi i najważniejsi gracze branży eventowej  podczas dwóch dni trwania targów zaprezentują szerokie spektrum najnowszych technologii w segmentach profesjonalnego oświetlenia, mediów, techonologii audio a także wyposażenia i wystroju.

Targi odbywają się co dwa lata. Każdy Showtech jest okazją do zapoznania się z aktualnościami i nowinkami branży eventowej z całego świata. To również doskonała platforma do nawiązania kontaktów biznesowych a także networkingu.To także szansa aby pochwalić się swoimi sukcesami na tym polu.

Wśród gości znajdują się m.in. organizatorzy eventów, przedstawiciele obiektów, firmy zajmujące się obsługą techniczną oraz dystrybutorzy sprzętu.

Każda kolejna edycja targów przyciąga coraz więcej zainteresowanych. W 2007 roku było to niewiele ponad 7000, natomiast dwa lata później liczba zwiedzających zbliżyła się do 8000.

Na targach Showtech znaleźć będzie można np technologię konferencyjną, oświetlenie, wyposażenie czy sprzęt do tłumaczeń.

Również polskie firmy zachęcane są do wystawiania swoich stoisk. Koordynacja udziału polskich firm w Targach realizowana jest przez Oficjalnego, wyłącznego przedstawiciela w Polsce Targów SHOWTECH, firmę Eurobusiness-Haller.

 


źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne