Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Targi turystyczne WTM w Londynie


28.06.2010

World Travel Market (WTM) – to wiodące wydarzenie o zasięgu globalnym,  dedykowane branży turystycznej, które corocznie odbywa sie w Londynie.

 

 

 

Przez cztery dni londyńskie targi tętnić będą życiem. Na wyspy zjadą reprezentanci przemysłu turystycznego z całego świata.

Do udziału w targach zapraszani są przede wszystkim profesjonalni organizatorzy konferencji, biura turystyczne, firmy eventowe oraz ambasadorzy wszystkich krajów i regionów. Wśród odwiedzających pojawią się hotelarze, turyści biznesowi ale również linie lotnicze, firmy transportowe a także dostawcy atrakcji i różnorakich usług.
 
WTM stwarza niepowtarzalną możliwość dla przedstawicieli międzynarodowego rynku turystycznego do nawiązania kontaktów biznesowych, negocjacji i prowadzenia wspólnych interesów pod jednym dachem, a na wieczornych spotkaniach - także do networkingu.

Poprzez udział w WTM uczestnicy sprawnie i skutecznie mogą uzyskać przewagę konkurencyjną dla swojej działalności i pozostać na bieżąco w temacie najnowszych osiągnięć i trendów w branży turystycznej.

WTM kładzie również duży nacisk na odpowiedzialność w turystyce, dlatego jeden dzień targów poświęcony jest właśnie temu zagadnieniu. Firmy i organizacje zapraszane są do przedstawienia swoich pomysłów, które mają na celu wsparcie odpowiedzialnej turystyki.
 
World Travel Market odbędzie się w dniach 8-11 listopada w ExCel w Londynie.


źródło: www.wtmlondon.com

 

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne