Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Trendbook Jak zaplanować i zorganizować event świąteczny, noworoczny i karnawałowy? – Recenzja

Trendbook Digital Knowledge Village warszawa konferencje

24.10.2018

Organizacja firmowej imprezy świątecznej spędza Ci sen z powiek? Koniec liczenia baranów (lub szczebli kariery). Inspiracje i porady, jak przygotować wigilię, przyjęcie noworoczne i karnawałowe znajdziesz w „Trendbooku" Digital Knowledge Village.

 

 

Najnowszy ebook Digital Knowledge Village koncentruje wiedzę i pomysły przedstawicieli branży MICE. Nie musisz już wertować stron wielu agencji eventowych w poszukiwaniu pomysłów na imprezę zimową. „Trendbook. Jak zaplanować i zorganizować event świąteczny, noworoczny i karnawałowy?” zainteresuje osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia w aranżacji takich wydarzeń, jak i tych, którzy imprezy świąteczne organizują nie od dziś, ale potrzebują świeżego spojrzenia na temat. Do współpracy zaproszono ekspertów z branży, m.in. Annę Nowakowską, autorkę bloga strefamice.pl, Andrzeja Nykowskiego, Dyrektora Kreatywnego MEA Group, Renatę Razmuk, Event Designer SC Event Design czy Damiana Wiatraka, Dyrektora Zarządzającego Deli Catering.

 

 

Czytelnik „Trendbooka” dowie się, jak w 10 krokach zaplanować świąteczne spotkanie, czym jest „An ugly sweater christmas party” i dlaczego coraz częściej firmy decydują się na aranżowanie kolacji charytatywnych. Znajdzie też informację o tym, jakie trendy były obecne na tegorocznych Targach Christmasworld we Frankfurcie, jak właściwie dobrać kolorystykę i oświetlenie eventu oraz o co pytać, poszukując optymalnego obiektu na swoje wydarzenie. Jowita Jakubisiak, Sales & Marketing Manager Eventroom doradzi, na co zwrócić uwagę, wybierając nagłośnienie, a Krzysztof Gawrych, Partner Eventroom podpowie, jaka aranżacja świetlna doda klimatu wnętrzu. To nie koniec. W „Trendbooku” znalazł się także dodatek specjalny pod patronatem Stowarzyszenia Branży Eventowej, a w nim swoją wiedzą o organizacji imprez świątecznych dzielą się agencje eventowe, członkowie SBE.  

 

 

Ebook można pobrać tutaj.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne