Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Trwa czwarta edycja Best Hotel Award

Best Hotel Award 2014

24.02.2014
Ruszył plebiscyt na najlepsze polskie hotele 2014 roku. Prezentujemy nominowanych w dwóch najważniejszych dla branży spotkań kategoriach - "Konferencje" i "Dla biznesu".
 
W kategorii "Konferencje" nominowanymi do Best Hotel Award 2014 obiektami są: Hotel Bukovina (Bukowina Tatrzańska), Hotel Marriott (Warszawa), DoubleTree by Hilton Łódź, Sheraton Warsaw, Haston City Hotel (Wrocław), Mercure Poznań Centrum, Narvil Conference & Spa (Serock) oraz Best Western Premier Kraków. W kategorii "Dla biznesu" o zwycięstwo powalczą: angelo Hotel Katowice, andel's Hotel Łódź, Scandic Wrocław, Hotel Rzeszów, Qubus Hotel Bielsko-Biała, Hotel Marriott (Warszawa), andel's Hotel Cracow (Kraków) i Sheraton Poznań Hotel.
 
Wybierz najlepsze hotele w Polsce
 
Na wyżej wymienione obiekty, a także te nominowane w pozostałych kategoriach można głosować do 30 listopada 2014 r. włącznie. Uprawnieni do głosowania w plebiscycie są klienci serwisów rezerwuje.pl i rezerwuje.com, którzy już dokonali rezerwacji (głosowanie za pomocą formularzy na stronie besthotelaward.pl), jak również osoby będące np. bezpośrednimi klientami hoteli – mogący oddać swój głos za pośrednictwem płatnych SMS. Tak jak w latach poprzednich jedna osoba będzie mogła oddać jeden głos w danej kategorii.
 
Podobnie jak w poprzedniej edycji w każdej z kategorii głosowanie odbywa się spośród 8 obiektów. Nagrody dla hoteli zostaną w tym roku przyznane w 44 kategoriach, regionalnych (np. dla hoteli z poszczególnych głównych miast) oraz ogólnopolskich (np. za najlepsze spa, gastronomię, czy obsługę). Po raz kolejny nagrodzona zostanie także najlepsza sieć hotelowa w Polsce.
 
Nagrody dla głosujących
 
Jak informują organizatorzy plebiscytu, każdy, kto weźmie udział w głosowaniu, oprócz szansy na wygranie atrakcyjnych nagród rzeczowych i pobytów weekendowych w hotelach, otrzyma bon rabatowy rezerwuje.pl o wartości 20 zł do wykorzystania przy rezerwacji hoteli w Polsce lub na świecie na stronach Organizatora Konkursu. Ogłoszenie wyników głosowania i przyznanie nagród nastąpi 5 grudnia 2014 roku.
Głosowanie odbywa się na stronie www.besthotelaward.pl. 
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne