Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Trzygwiazdkowy, kameralny hotel powstaje w Słupsku

23.08.2010

Trzygwiazdkowy hotel powstanie w Słupsku na tyłach ponad czterdziestoletniej, folklorystycznej restauracji - Karczma pod Kluką.

 

 

 


Karczma z wieloletnią tradycją, specjalizująca się w kuchni regionalnej i staropolskiej, należy do Anny i Mariusza Stachyra. Właściciele rozbudowują obiekt gastronomiczny i już wkrótce planują otworzyć tam hotel o standardzie trzech gwiazdek.

Czteropiętrowy Hotel pod Kluką posiadać będzie nowoczesne wnętrze, natomiast elewacja hotelu nawiązywać ma do stylu karczmy, dla której charakterystyczne są altanki kryte strzechą.

Hotel dysponować będzie 20 pokojami w tym jedno i dwuosobowymi. Ponadto w obiekcie hotelowym znajdą się dwa apartamenty.

Hotel po Kluką posiadać będzie także zaplecze konferencyjne, w skład którego wejdą dwie sale konferencyjne. W większej sali będzie istniała możliwość zorganizowania konferencji na 150 osób, natomiast w mniejszej odbywać się będą mogły spotkania z udziałem 50 osób.

Na ostatnim piętrze, z którego roztaczać się będzie widok na miasto, znajdzie się kawiarnia.

Hotel pod Kluką ma zostać oddany do użytku w 2011 roku. Właściciele dopuszczają możliwość rozbudowy hotelu.

Słupsk, położony w województwie Pomorskim, głównie ze względu na bliskość Aglomeracji Trójmiejskiej nie należy do najpopularniejszych destynacji biznesowych. Znajduje się tam jednakże kilka obiektów hotelowych o standardzie zbliżonym do standardu Hotelu pod Kluką. Są to m.in. Hotel Staromiejski, dwugwiazdkowy hotel Zamkowy oraz Hotel Piast, również z dwoma gwiazdkami.

Mówiąć o Słupsku i okolicach warto wspomnieć również o Hotelu Dolina Charlotty Resort & SPA.

 


źródło: na podstawie www.podkluka.pl
                                       www.poradnikrestauratora.com.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne