Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

W plebiscycie TopHotel wybiorą najlepsze hotele na konferencje i dla biznesu

TopHotel

07.03.2013

W piątej edycji jednego z najstarszych rankingów popularności hoteli w Polsce po raz kolejny wybrane zostaną najlepsze obiekty konferencyjne i biznesowe. Podobnie jak przed rokiem, o nominacjach dla poszczególnych hoteli zadecydowali ich goście.

Tytuły w plebiscycie przyznane zostaną w osiemnastu kategoriach, w tym: Conferences, Business, Debiut, By The Airport, On The Road, Service, Restaurant, Economy, Luxury, Design, Sport & Fitness, SPA, Kids, Weekend, Sea, Mountains, Lakes i City. Dodatkowo, przyznane zostaną wyróżnienia w kategoriach specjalnych: TopHotel 2013 i TopHotel Partner. Pierwszą z nich otrzyma hotel, na który swój głos odda najwięcej spośród nominowanych hoteli , a druga to nagroda dla najlepszego kontrahenta eTravel za rok 2012.

O nominacji do nagród decydowały dwie średnie skale ocen: w serwisie hotele.pl za cały 2012 rok (łącznie około 10 tys. opinii) oraz na podstawie opinii kilkuset przedsiębiorstw korzystających z obsługi w Netmedia Business Travel. Na liście nominowanych obiektów znalazły się hotele z najwyższą oceną wyliczoną na podstawie obu składowych (waga 50/50).

W najważniejszej dla przedstawicieli branży spotkań kategorii "TopHotel Conferences" obejmującej obiekty z  kompleksowym zapleczem konferencyjnym, nominowane zostały Warszawianka Centrum Kongresowe Hotel Wellness & SPA, Holiday Inn Warszawa Józefów i Hyatt Regency Warsaw. O zwycięstwo w premiującej profesjonalne zaplecze biznesowe, dobra lokalizacja kategorii "TopHotel Business" powalczą zaś Novotel Centrum Warszawa, Best Western Premier Katowice Hotel oraz Scandic Wrocław.

Głosowanie na najlepsze polskie hotele trwa na stronie internetowej tophotel.pl do końca marca 2013 r. Wręczenie statuetek nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 12 kwietnia 2013 r. w restauracji Warszawa Wschodnia w SOHO Factory.

 

źródło: TopHotel

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne