Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wideokonferencje w hotelach

24.02.2010

 

Wideokonferencje w hotelach

Brzmi paradoksalnie, lecz paradoksem nie jest. Hotele w odpowiedzi na coraz większą popularność spotkań online wymyśliły sposób by w czasach gwałtownego rozwoju technologii nie stracić, a zyskać.
Klienci, którzy zainteresowani są wideokonferencją, lecz nie dysponują specjalistycznym sprzętem, mają możliwość wynajęcia sali perfekcyjnie przygotowanej do rozmów z drugą częścią kontynentu, a nawet świata.
Konkretnym przykladem jest Starwood Hotels & Resorts, który jako jeden z pierwszych w swoich dwóch hotelach utworzył skomunikowane ze sobą studia przygotowane specjalnie do przeprowadzania wideokonferencji. Pierwsze tego typu spotkanie online odbyło się dzięki Cisco TelePresence – najwyższej jakości narzędziom do komunikacji na odległość. Cześć uczestników znajdowała sie w W Hotels w Chicago pozostali rozmówcy gościli natomiast w tym czasie w Sheratonie w Sydney.
Starwood planuje wyposażyć swoje kolejne hotele w  tego typu sale. Pierwsze w kolejności mają być Sheraton w Nowym Jorku oraz Sheraton w Toronto. Nieco poźniej konferencje online będzie można prowadzić również w hotelach tej sieci w Los Angeles, a także w Dallas, San Franciso, Brukseli, Paryżu, Hong Kongu i Frankfurcie.


źródło: https://www.btnonline.com


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe