Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wydarzenie dla przedstawicieli samorządów na Targach Event 2011

targi eventowe

07.07.2011

Jak zadbać o swój wizerunek, zanim dziennikarze przydzielą nas do określonej kategorii? W jaki sposób osiągnąć cel w zgodzie z potrzebami mieszkańców regionu? Jakie są właściwe, a jakie niewłaściwe wzorce zachowań samorządowych władz, które mają wpływ na postrzeganie regionu?

 

 

Na takie i podobne pytania będzie można znaleźć odpowiedź na specjalnej konferencji organizowanej przez Związek Firm Public Relations „Biznes i samorząd – skuteczna PRomocja regionu”. Konferencja odbędzie się drugiego dnia Targów Event – 6 października, w godzinach 13.00-15.30 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56 c w Warszawie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji na www.targievent.pl/rejestracja.

Konferencja jest szczególnie adresowana do przedstawicieli władz samorządowych odpowiedzialnych za organizację eventów         w miastach, gminach i powiatach, którzy dowiedzą się,  jak efektywnie promować swój  region z wykorzystaniem narzędzi public relations oraz zagadnień związanych z praktykami CSR.

O PRomocji regionalnej

Pierwsza część konferencji  zostanie poprowadzona pod hasłem „Dumka na dwa głosy o PRomocji regionalnej” przez Adama Łaszyna z Alert Media Communications oraz Barbarę Labuddę z Eskadry PUBLICA – informacja o prelegentach. Podczas wykładu będzie można usłyszeć, w jaki sposób zadbać o swój wizerunek, używając do tego sprawdzonych narzędzi public relations, ucząc się na cudzych błędach czy biorąc przykład z tych, co już osiągnęli sukces. Nie zabraknie dyskusji na temat właściwych i niewłaściwych wzorców zachowań samorządowych władz, które mogą wpływać na sposób, w jaki postrzegane są regiony. Analizie poddane zostaną również skrajne postawy prezentowane w trakcie kampanii wyborczych, kryzysów pogodowych czy codziennego zarządzania.


 

Troska biznesu czy samorządu?
Druga część spotkania zatytułowana „Społeczna odpowiedzialność - troska biznesu czy samorządu?” poświęcona zostanie coraz popularniejszym działaniom CSR (Corporate Social Responsibility), czyli odpowiedzialności społecznej biznesu. Poprowadzi ją Paweł Kudzia – lider praktyki CSR w agencji On Board PR Ecco Network – więcej o prelegencie. Podczas wykładu omówione zostanie podejście pro&fit regionu, czyli strategia i komunikacja społecznej odpowiedzialności, która ma duży wpływ na zrównoważony rozwój regionu.  Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się m.in.: w jaki sposób osiągnąć cel społeczny i środowiskowy regionu           w zgodzie z potrzebami jego mieszkańców, jak włączyć społeczność regionu w budowanie strategii,  komunikacji społecznych            i środowiskowych wyróżników marki w oparciu o znany samorządowcom cykl zarządzania projektem czy też marketing mix.

Dobry event – pomysł na reklamę miast i regionów
Konferencja odbędzie się na terenie III Targów  Technologii i Usług dla Koncertów, Eventów i Kongresów Event  (5 i 6 października 2011 roku). Dzięki temu przedstawiciele samorządów będą mogli przed, w przerwie lub po konferencji zapoznać się z atrakcyjną ofertą produktów i usług wykorzystywanych przy organizacji różnego rodzaju wydarzeń – od kameralnych konferencji, po duże eventy, jak np. miejskie pikniki, koncerty czy inne wydarzenia dla mieszkańców miast, gmin i regionów – tematyka targów.  Ponadto na targach będzie można znaleźć wiele pomysłów i inspiracji na przygotowanie zaskakujących eventów, tak by służyły budowaniu korzystnego obrazu poszczególnych regionów, a w konsekwencji podnosiły ich atrakcyjność – sprawdź program targów.  W sąsiadującej hali  odbędzie się ponadto druga, niezależna impreza targowa – IV Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2011, która pozwoli zapoznać się zainteresowanym z aktualną ofertą dla hotelarstwa. 

Wstęp na targi jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji on-line na www.targievent.pl/rejestracja.źródło:  www.targievent.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne