Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

XI Forum Profit Hotel odbędzie się 8 grudnia 2016

forum profit hotel

31.05.2016

XI Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel odbędzie się w Westin Warsaw Hotel 8 grudnia br. Na uczestników czekają prelekcje, dyskusje, wystawy, szybkie randki z hosted buyers oraz gala wręczenia nagród Profit Hotel Awards.


Forum Profit Hotel to jedno z najważniejszych wydarzeń branży hotelarskiej w Polsce. To okazja, by spotkać się z tymi, którzy tworzą rynek hotelarski i zaczerpnąć nieco wiedzy prosto od ekspertów. W programie jak zwykle dyskusje, wykłady, wystąpienia i okazja do networkingu w przerwach prelekcji. Przedstawiciele obiektów hotelarskich będą mieli możliwość indywidualnego spotkania z dostawcami produktów, urządzeń lub usług dla hoteli oraz zapoznania się z ich najbardziej aktualną ofertą. Rozmowy te będą miały formę Business Speed Dating.

 

Forum będzie też okazją do rozstrzygnięcia kolejnej edycji konkursu Profit Hotel Awards dla najlepszych obiektów hotelarskich roku. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są bezpłatnie. Właścicielom hoteli, które przystapią do konkursu przysługują po dwa darmowe zaproszenia na udział w całym wydarzeniu. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej kolacji z galą.

 

Organizatorem wydarzenia jest BROG Marketing, wydawca m.in. "Świata Hoteli".

 

Program wydarzenia i wszelkie szczegóły związane z konkursem są dostępne na stronie: http://www.profithotelforum.com/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne