Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 10.05 Open Day Smolna38


Zapowiedź: 10.05 Open Day Smolna38

Zapowiedź: 10.05 Open Day Smolna38Na zdjęciu: Klub Smolna38 Warszawa konferencje

Już niebawem klub Smolna38 w Warszawie będzie areną spotkania branży eventowej Open Day. Organizatorzy zapraszają do udziału agencje eventowe, marketingowe i PR, a także klientów indywidualnych, prasę oraz podwykonawców na rynku wydarzeń.

Działający na stołecznym rynku od ubiegłego roku klub Smolna38 zaprasza do uczestniczenia w spotkaniu Open Day. Wydarzenie odbędzie się w formule targów eventowych, w ramach cyklu imprez pt. Dni Smolnej, związanych z oddaniem do użytku nowego etapu inwestycji – sceny Patio. W centrum stolicy przedstawiciele branży spotkań będą mieli okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych w ramach zaplanowanej sesji networkingowej.

Dodatkową atrakcją będą zaplanowane na klubowej scenie głównej dwa panele dyskusyjne oraz wywiady z ekspertami z branży MICE. Organizatorzy zapraszają wszystkich gości do aktywnego uczestniczenia w każdej z części targów.

Open Day ma być również okazją do bezpośredniego zapoznania się z ofertą eventową Klubu Smolna38. Każdy z uczestników będzie mógł zobaczyć, jak miejsce to wygląda z muzyką na żywo, włączonym oświetleniem i salą pełną ludzi, poznać ofertę cateringową, czy spróbować któregoś z serwowanych w miejscowym Coctail Barze drinków. Na gości czekać będzie również strefa grillowa, przewidziano także pokazy barmańskie i live cooking oraz niebanalny poczęstunek, przygotowany przez firmę Batida. Podczas targów swoje umiejętności zaprezentuje klubowa ekipa zdjęciowa, odbędzie się również pokaz akrobatyki powietrznej Magdaleny Sztencel.

Wydarzenie odbędzie się 10 maja 2017 r. przy ulicy Smolnej 38 w Warszawie, w godzinach od 11:00 do 17:00.