Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 10.05 Open Day Smolna38

Klub Smolna38 Warszawa konferencje

31.03.2017

Już niebawem klub Smolna38 w Warszawie będzie areną spotkania branży eventowej Open Day. Organizatorzy zapraszają do udziału agencje eventowe, marketingowe i PR, a także klientów indywidualnych, prasę oraz podwykonawców na rynku wydarzeń.

 

 

Działający na stołecznym rynku od ubiegłego roku klub Smolna38 zaprasza do uczestniczenia w spotkaniu Open Day. Wydarzenie odbędzie się w formule targów eventowych, w ramach cyklu imprez pt. Dni Smolnej, związanych z oddaniem do użytku nowego etapu inwestycji – sceny Patio. W centrum stolicy przedstawiciele branży spotkań będą mieli okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń, a także nawiązania nowych kontaktów biznesowych w ramach zaplanowanej sesji networkingowej.

 

 

Dodatkową atrakcją będą zaplanowane na klubowej scenie głównej dwa panele dyskusyjne oraz wywiady z ekspertami z branży MICE. Organizatorzy zapraszają wszystkich gości do aktywnego uczestniczenia w każdej z części targów.

 

 

Open Day ma być również okazją do bezpośredniego zapoznania się z ofertą eventową Klubu Smolna38. Każdy z uczestników będzie mógł zobaczyć, jak miejsce to wygląda z muzyką na żywo, włączonym oświetleniem i salą pełną ludzi, poznać ofertę cateringową, czy spróbować któregoś z serwowanych w miejscowym Coctail Barze drinków. Na gości czekać będzie również strefa grillowa, przewidziano także pokazy barmańskie i live cooking oraz niebanalny poczęstunek, przygotowany przez firmę Batida. Podczas targów swoje umiejętności zaprezentuje klubowa ekipa zdjęciowa, odbędzie się również pokaz akrobatyki powietrznej Magdaleny Sztencel.

 

 

Wydarzenie odbędzie się 10 maja 2017 r. przy ulicy Smolnej 38 w Warszawie, w godzinach od 11:00 do 17:00.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne