Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 12.01 FBE Forum Evential 2017

forum branży eventowej 2017

08.07.2016

Ruszyła rejestracja na Forum Branży Eventowej 2017! Na najbliższej edycji wydarzenia eksperci skupią na tym, jak wykorzystać zmiany we współczesnym świecie w organizowaniu eventów. Serwis konferencje.pl ma przyjemność być patronem medialnym wydarzenia.


Najbliższa edycja FBE 2017 odbędzie się 12 stycznia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Celem wydarzenia jest pokazanie eventu jako sposobu na skuteczną komunikację z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

 

Współczesny model życia daje powody, by zastanawiać się czy będziemy mieli coraz mniej czasu, czy nasze życie przeniesie się całkowicie w rzeczywitość wirtualną i tym samym, czy event nadal będzie miał prawo bytu. Właśnie o tym będą odbywały się dyskusje podczas prelekcji na najbliższym Forum Branży Eventowej. Omówione zostaną też kwestie jak nieuchronne już zmiany w życiu klientów i pracowników zauważyć i uwzględnić w strategiach marketingowych i HR przedsiębiorstw. Event ma szansę być najskutecznejszym ze sposobów komunikacji.


W programie m.in.: panel ekspercki "Eventy w realu i w digitalu, czy to możliwe już dziś? Czy wokół eventu możemy budować całoroczną komunikację marki? Jakie nowe wyzwania pojawiają się przed agencjami eventowymi?", prelekcja Agnieszki Piskały "Catering dla mózgu. Jak przygotować catering, aby wspomógł on dobre samopoczucie i procesy myślowe uczestników?", podsumowanie Krzysztofa Celucha "10 eventowych trendów na 2017" czy wykład Doroty Kransodębskiej-Wnorowskiej "Jak tworzyć angażującą opowieść wokół marki i jaką rolę w tej opowieści odgrywa event?". Prelekcja Doroty Krasnodębskiej-Wnorowskiej z ubiegłej edycji FBE stała się podstawą do stworzenia artykułu pt. "Marketingowy potencjał eventu – nie zmarnuj go!"


Ponadto, o godz. 17 odbędzie się oficjalne wręczenie nagród konkursu Top Event.

Organizatorzy przewidzieli także możliwość przekazania bezpłatnych wejściówek na targi przedstawicielom agencji eventowych oraz pracownikom działów eventów, PR, HR oraz zakupów. Aby skorzystać z tej okazji, należy zarejestrować się pod poniższym adresem: www.forumevential.pl/zarejestruj-sie

 

Relację z poprzedniej edycji możecie przeczytać w naszym serwisie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne