Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 12.01 Forum Branży Eventowej 2022


Zapowiedź: 12.01 Forum Branży Eventowej 2022

Zapowiedź: 12.01 Forum Branży Eventowej 2022Na zdjęciu: Forum Branży Eventowej 2022

Znamy już termin oraz program przyszłej edycji Forum Branży Eventowej - FBE 2022. 12 stycznia w hali EXPO XXI będzie okazja, aby wysłuchać wystąpień oraz debat specjalistów, odwiedzić strefę wystawców i nawiązać nowe kontakty.

Jedno z największych spotkań osób działających w obszarze MICE odbędzie się już w styczniu przyszłego roku. Miejscem FBE 2022 tradycyjnie będzie EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Organizatorzy wydarzenia zaprezentowali już program, obejmujący prelekcje i debaty:

  • dr Krzysztof Celuch: Trendy 2022. Wiedza, produkt, motywacja, wpływ.
  • Katarzyna Julia Waszczuk: Spisek, czarny łabędź czy po prostu lockdown - jak robić eventy w świecie pocovidowym? Długofalowe skutki pandemii dla branży.
  • debata Think MICE: Patrząc w przyszłość czyli odbudowa branży MICE.
  • Bartosz Bieszyński: Każdy plan jest dobry do pierwszego spotkania z przeciwnikiem, czyli o sztuce przywództwa i prowadzeniu zespołów w branży event marketingowej.
  • Mariusz Rusin: Personal branding - konieczność obecnych czasów?
  • Barbara Świderska: Obrona wartości wydarzenia – jak argumentować potrzebne nakłady na wydarzenie, które pozwolą zrealizować stawiane mu cele.
  • Rafał Krzycki: Online - kiedy lepiej zagra playback, a kiedy live?
  • Debata MeetingPlanner.pl: Co zadecydowało o kształcie branży eventowej w 2021 roku? Raport tworzony na żywo przez ekspertów branży oraz publiczność Forum Branży Eventowej.

FBE 2022 to nie tylko wystąpienia. Podczas wydarzenia swoje firmy, organizacje oraz produkty i usługi zaprezentują przedstawiciele polskiej branży spotkań. Forum ma formułę zamkniętą. Rejestracja na FBE 2022 jest dostępna na stronie Organizatora.