Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 12.05 Konferencja Hotel Meeting


Zapowiedź: 12.05 Konferencja Hotel Meeting

Zapowiedź: 12.05 Konferencja Hotel MeetingNa zdjęciu: X edycja Hotel Meeting

X edycja branżowej konferencji Hotel Meeting odbędzie się 12 maja br. w Hotelu Almond Business & Spa w Gdańsku. Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

„Zawsze traktuj swoich pracowników tak, jakbyś chciał, aby oni traktowali Gości.”

Słowa Stephena R. Coveya zapowiadają główny temat jubileuszowej, X edycji konferencji Hotel Meeting, której organizatorem jest wydawca portalu Horeca Business Club, Horeca TV oraz Horeca Radio. Tegoroczne spotkanie w całości będzie poświęcone personelowi i menedżerom jako osobom, które mają znaczący wpływ na komfort i jakość pobytu gościa i którzy sprawiają, że hotel staje się czymś więcej niż kolejnym miejscem do przenocowania.

Gdański hotel Almond Business & Spa 12 maja zgromadzi ekspertów i praktyków branży hotelarskiej, którzy podczas konferencji podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Będzie to również okazja do dyskusji na aktualne dla branży tematy oraz do zawarcia nowych kontaktów biznesowych. 

Wydarzenie poprowadzi Rafał Pasenik, uznany trener i szkoleniowec, który na co dzień pracuje z liderami i personelem biznesów branży HoReCa. Jego szkolenia skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i z dużym doświadczeniem. Drugim prowadzącym będzie organizator konferencji i wydawca portalu Horeca Business Club Rafał Krzycki

Tematykę Hotel Meeting współtworzyła Rada Programowa złożona z doświadczonych hotelarzy, dzięki czemu wydarzenie przygotowane jest przez hotelarzy dla hotelarzy. Program podzielono na 5 bloków:

I – Jak wynagradzać, by motywować, nie mieć rotacji w zespole i nie pójść z torbami.
II – Różnice pokoleniowe, czyli jak dopasować styl zarządzania.
III – Jak wykorzystać wiedzę o najnowszych badaniach nad mózgiem, aby Twój Gość czuł się wyjątkowo w Twoim hotelu.
IV – Zarządzanie kryzysowe w ramach HR.
V – Hyde Park, czyli format dyskusji, który został pierwszy raz wprowadzony podczas grudniowej konferencji, a od razu otrzymał najwyższe noty.

Szczegóły dotyczące konferencji Hotel Meeting oraz rejestracja prowadzone są na stronie Organizatora. 

Uwaga! Bilety w najniższej cenie dostępne są tylko do 12 kwietnia 2022 r.