Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 12.09 Konferencja Event MIX


Zapowiedź: 12.09 Konferencja Event MIX

Zapowiedź: 12.09 Konferencja Event MIXNa zdjęciu: Event Mix 2018 Warszawa konferencja

Biznes spotkań przeżywa rewolucyjne zmiany. Co to oznacza, organizatorzy, eksperci oraz praktycy branży wyjaśnią uczestnikom w ramach III edycji konferencji Event MIX, która odbędzie się po wakacjach w stołecznym EXPO XXI.

Mimo letniej kanikuły, w branży eventowej nie ma sezonu ogórkowego. Tuż po wakacjach przedstawiciele biznesu spotkań, reprezentanci agencji eventowych i domów mediowych, dyrektorzy działów marketingu, PR i HR oraz wszyscy inni zainteresowani spotkają się w przestrzeniach stołecznego EXPO XXI, aby podczas konferencji Event MIX wymienić doświadczenia, nawiązać kolejne kontakty handlowe i podyskutować na temat przyszłości tej gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Wydarzenie odbywa się w ramach targów Festiwalmarketingu.pl.

Tegorocznym tematem przewodnim będzie „Rewolucja w eventach”. Na ten oraz inne tematy uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać w ramach panelu dyskusyjnego „Rewolucyjne zmiany w technice scenicznej”. Goście będą mogli także dowiedzieć się więcej o skutecznej komunikacji w eventach, nowościach w dziedzinie marketingowego sponsoringu i rewolucji w wydarzeniach kulturalnych.

Wśród prelegentów uczestnicy znajdą takie nazwiska jak: Krzysztof Ibisz, Emilian Kamiński, Olga Krzemińska-Zasadzka, Adriana Piekarska czy Monika Dziekan. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Rusin. Początek konferencji 12 września 2018 r. o godz. 9:30.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia.