Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 12.09 Konferencja Event MIX

Event Mix 2018 Warszawa konferencja

05.07.2018

Biznes spotkań przeżywa rewolucyjne zmiany. Co to oznacza, organizatorzy, eksperci oraz praktycy branży wyjaśnią uczestnikom w ramach III edycji konferencji Event MIX, która odbędzie się po wakacjach w stołecznym EXPO XXI.

 

 

Mimo letniej kanikuły, w branży eventowej nie ma sezonu ogórkowego. Tuż po wakacjach przedstawiciele biznesu spotkań, reprezentanci agencji eventowych i domów mediowych, dyrektorzy działów marketingu, PR i HR oraz wszyscy inni zainteresowani spotkają się w przestrzeniach stołecznego EXPO XXI, aby podczas konferencji Event MIX wymienić doświadczenia, nawiązać kolejne kontakty handlowe i podyskutować na temat przyszłości tej gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Wydarzenie odbywa się w ramach targów Festiwalmarketingu.pl.

 


Tegorocznym tematem przewodnim będzie „Rewolucja w eventach”. Na ten oraz inne tematy uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać w ramach panelu dyskusyjnego „Rewolucyjne zmiany w technice scenicznej”. Goście będą mogli także dowiedzieć się więcej o skutecznej komunikacji w eventach, nowościach w dziedzinie marketingowego sponsoringu i rewolucji w wydarzeniach kulturalnych.

 


Wśród prelegentów uczestnicy znajdą takie nazwiska jak: Krzysztof Ibisz, Emilian Kamiński, Olga Krzemińska-Zasadzka, Adriana Piekarska czy Monika Dziekan. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Rusin. Początek konferencji 12 września 2018 r. o godz. 9:30.

 

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Obiekty kultury Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne