Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 12.09 Konferencja Event MIX

Event Mix 2018 Warszawa konferencja

05.07.2018

Biznes spotkań przeżywa rewolucyjne zmiany. Co to oznacza, organizatorzy, eksperci oraz praktycy branży wyjaśnią uczestnikom w ramach III edycji konferencji Event MIX, która odbędzie się po wakacjach w stołecznym EXPO XXI.

 

 

Mimo letniej kanikuły, w branży eventowej nie ma sezonu ogórkowego. Tuż po wakacjach przedstawiciele biznesu spotkań, reprezentanci agencji eventowych i domów mediowych, dyrektorzy działów marketingu, PR i HR oraz wszyscy inni zainteresowani spotkają się w przestrzeniach stołecznego EXPO XXI, aby podczas konferencji Event MIX wymienić doświadczenia, nawiązać kolejne kontakty handlowe i podyskutować na temat przyszłości tej gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Wydarzenie odbywa się w ramach targów Festiwalmarketingu.pl.

 


Tegorocznym tematem przewodnim będzie „Rewolucja w eventach”. Na ten oraz inne tematy uczestnicy spotkania będą mieli okazję porozmawiać w ramach panelu dyskusyjnego „Rewolucyjne zmiany w technice scenicznej”. Goście będą mogli także dowiedzieć się więcej o skutecznej komunikacji w eventach, nowościach w dziedzinie marketingowego sponsoringu i rewolucji w wydarzeniach kulturalnych.

 


Wśród prelegentów uczestnicy znajdą takie nazwiska jak: Krzysztof Ibisz, Emilian Kamiński, Olga Krzemińska-Zasadzka, Adriana Piekarska czy Monika Dziekan. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Rusin. Początek konferencji 12 września 2018 r. o godz. 9:30.

 

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe