Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 13.09 Konferencja EVENT MIX

Konferencja Event Mix 2017 Warszawa

08.06.2017

Ruszyła rejestracja uczestników tegorocznej edycji konferencji EVENT MIX – Skuteczny Event Marketing. Areną wydarzenia, które odbędzie się w ramach targów branży reklamowej Festiwalmarketingu.pl, będzie stołeczna hala EXPO XXI.

 

 

To już druga edycja spotkania praktyków i ekspertów, służącego nawiązywaniu kontaktów biznesowych, wymianie doświadczeń oraz prezentacji najnowszych trendów na rynku spotkań. EVENT MIX to połączenie wykładów, paneli dyskusyjnych oraz prezentacji wiodących dostawców i podwykonawców w branży eventowej.

 

 

Adresatem konferencji są reprezentanci domów mediowych, firmowych działów marketingu, PR i HR, managerowie działów zakupów, event plannerzy i agencje eventowe, a także wszyscy inni, zainteresowani promocją w trakcie jednych z najważniejszych targów branżowych. Uczestnicy, oprócz sesji networkingowych będą mieli również okazję wysłuchania prelekcji zaproszonych gości. Marcin Gieracz podejmie w swoim wystąpieniu temat wyjazdów integracyjnych, Krzysztof Materna opowie o roli profesjonalistów w kreowaniu eventów, zaś Jurek Owsiak podzieli się ze słuchaczami doświadczeniem w tworzeniu rzeczy niezwykłych i wielkich. Ponadto w programie znajdą się wykłady ekspertów takich jak: Krzysztof Celuch, Adriana Piekarska i Artur Półgrabia wraz z Pawłem Grabowskim.

 

 

Konferencja odbędzie się 13 września br. na terenie Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Dostępny jest już formularz rejestracyjny na stronie organizatora wydarzenia: www.eventmix.com.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne