Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 15.03 Nowe szkolenie Event Manager Training Group

Szkolenie Event Manager Training Group

05.01.2018

Event Manager Training Group wprowadziło do oferty nowe szkolenie o nazwie „Event marketing w strategii firmy i skuteczna komunikacja wydarzeń – narzędzia do osiągnięcia sukcesu o szerokim zasięgu”. Najbliższa edycja wydarzenia odbędzie się 15 marca br.

 

 

Adresatami zajęć „Event marketing w strategii firmy i skuteczna komunikacja wydarzeń – narzędzia do osiągnięcia sukcesu o szerokim zasięgu” są wszystkie osoby, które chcą zyskać nowe umiejętności na wymagającym rynku wydarzeń i spotkań. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak tworzyć koncepcje eventów na miarę potrzeb i spójne ze strategią marketingową klientów, jak umiejętnie wypromować wydarzenie i w jaki sposób z sukcesem budować komunikację marki z pomocą najnowszych narzędzi marketingowych.

 

 

Na szkoleniu poruszone zostaną tematy takie jak: budowanie spójnej strategii marketingowej firmy, rola event marketingu, narzędzia komunikacji online i offline, skuteczna promocja eventu oraz wykorzystanie nowinek w branży. W programie nie zabraknie również czasu na warsztaty praktyczne w podgrupach.

 

 

Szkolenia prowadzą Anna Godzisz i Anna Rogowiecka, na co dzień zarządzające agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej ROOTS, posiadające wieloletnie doświadczenie w branży. Działająca na rynku od 2009 r. firma Event Marketing Training Group oferuje kompleksowe szkolenia pracowników branży eventowej, zatrudnionych w instutucjach oraz korporacjach, zajmujących się wydarzeniami formowymi oraz marketingiem, a także podwykonawców, dostawców usług i freelancerów.

 

 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach organizatorów: www.emtg.pl i www.facebook.com/szkoleniaEMTG

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne