Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 18.09 Konferencja Event Mix 2019

Event Mix 2019 Warszawa konferencja

20.05.2019

Ruszyła rejestracja uczestników tegorocznej edycji konferencji Event Mix. Już po raz czwarty organizatorzy zapraszają na spotkanie ekspertów i praktyków branży eventowej. Tym razem odbędzie się ono w nowej, otwartej formule.


 

Event Mix to coroczna konferencja przedstawicieli branży spotkań. Odbędzie się ona – tradycyjnie – pierwszego dnia targów Festiwalmarketingu.pl, 18 września br., w specjalnie wydzielonej strefie eventowej EXPO XXI Warszawa. Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania nowości na rynku spotkań, przedstawienia najciekawszych case studies i rozwiązań z minionego roku. Wszystko okraszone zostanie dużą dozą rozrywki i podane w formie prelekcji, paneli dyskusyjnych i prezentacji wystawców. Jak co roku, organizatorzy Event Mix postawili sobie za cel zintegrowanie środowiska marketingu z dostawcami usług, domami mediowymi czy agencjami eventowymi.

 


Tegoroczna, czwarta już edycja wydarzenia, odbędzie się w nowej, otwartej formule. Każdy z uczestników na życzenie otrzyma zestaw słuchawkowy, przez który będzie mógł komfortowo wysłuchać wystąpień zaproszonych prelegentów. W programie konferencji znalazły się zagadnienia takie jak: potencjał eventu w strategii marketingowej czy rola etyki w branży spotkań. Goście dowiedzą się, jak wybrać idealną atrakcję na event oraz jak zorganizować wydarzenie – i nie zwariować.

 

 

Na liście prelegentów znaleźli się m.in. Olga Krzemińska-Zasadzka, Anna Nowakowska, Piotr Gołębiewski i Arlena Zarzycka. Wydarzenie poprowadzi Mariusz Rusin.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej organizatora wydarzenia.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe; Ośrodki konferencyjne Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne