Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 18.09 Konferencja Event Mix 2019


Zapowiedź: 18.09 Konferencja Event Mix 2019

Zapowiedź: 18.09 Konferencja Event Mix 2019Na zdjęciu: Event Mix 2019 Warszawa konferencja

Ruszyła rejestracja uczestników tegorocznej edycji konferencji Event Mix. Już po raz czwarty organizatorzy zapraszają na spotkanie ekspertów i praktyków branży eventowej. Tym razem odbędzie się ono w nowej, otwartej formule.

Event Mix to coroczna konferencja przedstawicieli branży spotkań. Odbędzie się ona – tradycyjnie – pierwszego dnia targów Festiwalmarketingu.pl, 18 września br., w specjalnie wydzielonej strefie eventowej EXPO XXI Warszawa. Wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania nowości na rynku spotkań, przedstawienia najciekawszych case studies i rozwiązań z minionego roku. Wszystko okraszone zostanie dużą dozą rozrywki i podane w formie prelekcji, paneli dyskusyjnych i prezentacji wystawców. Jak co roku, organizatorzy Event Mix postawili sobie za cel zintegrowanie środowiska marketingu z dostawcami usług, domami mediowymi czy agencjami eventowymi.

Tegoroczna, czwarta już edycja wydarzenia, odbędzie się w nowej, otwartej formule. Każdy z uczestników na życzenie otrzyma zestaw słuchawkowy, przez który będzie mógł komfortowo wysłuchać wystąpień zaproszonych prelegentów. W programie konferencji znalazły się zagadnienia takie jak: potencjał eventu w strategii marketingowej czy rola etyki w branży spotkań. Goście dowiedzą się, jak wybrać idealną atrakcję na event oraz jak zorganizować wydarzenie – i nie zwariować.

Na liście prelegentów znaleźli się m.in. Olga Krzemińska-Zasadzka, Anna Nowakowska, Piotr Gołębiewski i Arlena Zarzycka. Wydarzenie poprowadzi Mariusz Rusin.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej organizatora wydarzenia.