Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 18.10 III Konferencja Event Biznes w Expo XXI Warszawa

Konferencja Event Biznes 2016 EXPO XXI Warszawa

30.09.2016

W Centrum Kongresowym Expo XXI 18 października br. odbędzie się III edycja konferencji Event Biznes. Goście spotkania będą mieli okazję wysłuchać wykładów specjalistów z branży eventowej, nawiązać kontakty biznesowe i wziąć udział w panelach dyskusyjnych.

 

 

Motywem przewodnim tegorocznego spotkania będzie zaprezentowanie eventu jako skutecznego narzędzia marketingowego. Prelegenci przedstawią wiele nowinek technologicznych i narzędzi, które mogą stać się dla gości konferencji inspiracją w realizacji ich projektów. Spróbują także odpowiedzieć na aktualne pytania, m.in. jaki event jest ciekawy dla prasy i telewizji, jak umiejętnie korzystać z mediów społecznościowych podczas planowania spotkania, a także – jak zastosowanie określonego koloru wpływa na ocenę końcową danego wydarzenia.

 

 

Tradycyjnie dla konferencji Event Biznes, wiele uwagi zostanie poświęcone prezentacjom case studies nt. ukończonych dużych projektów z branży spotkań. Nie zabraknie miejsca na analizę czynników takich jak: zwrot z inwestycji w dany event, efekt zwiększenia rozpoznawalności marki czy polepszenie skuteczności dotarcia do docelowej grupy klientów.

 

 

W programie znajdą się wystąpienia ekspertów: Pawła Potoroczyna, Roberta Zydla, Anny Jakubowski i innych.

 

 

Więcej informacji o konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępnych jest na stronie internetowej wydarzenia: www.eventbiznes.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne