Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 10-12.02 Targi RemaDays Warsaw 2021


Zapowiedź: 10-12.02 Targi RemaDays Warsaw 2021

Zapowiedź: 10-12.02 Targi RemaDays Warsaw 2021Na zdjęciu: Targi RemaDays Warsaw 2021

Coroczne spotkania w ramach Targów RemaDays Warsaw odbywane w Ptak Warsaw Expo to już tradycja. Pomimo pandemii organizatorzy wydarzenia dokładają starań, aby w dniach od 10 do 12 lutego 2021 r. spotkać się z całą branżą reklamową i druku w Nadarzynie. Platforma konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Zaplanowane na pierwszą połowę lutego 2021 roku Targi RemaDays Warsaw odbędą się pod hasłem "KreaTYwni, Otwarci na nowe". Ostatnie miesiące zmieniły sposób funkcjonowania wielu firm, które nie tylko przeszły na pracę zdalną, ale musiały również dostosować swoją ofertę do nowej rzeczywistości. Narodziły się nowe pomysły i strategie, a Targi RemaDays 2021, które odbędą się w lutym przyszłego roku w Ptak Warsaw Expo, będą okazją do zaprezentowania klientom i branży aktualnych koncepcji oraz trendów. 

Stąd wybór motywu przewodniego siedemnastej edycji RemaDays Warsaw 2021 - kreatywności, która nieodłącznie wiąże się z branżą reklamową. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać produkty, które znajdują się na światowym topie, a także nowoczesnych technologii wspierających branżę reklamy i druku. 

Podczas organizacji targów spełnione zostaną wszystkie normy sanitarne, dzięki czemu zarówno wystawcy, jak i odwiedzający hale Ptak Warsaw Expo, będą czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Więcej szczegółów dotyczących RemaDays Warsaw 2021 podamy już wkrótce.