Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 10-12.02 Targi RemaDays Warsaw 2021


Zapowiedź: 10-12.02 Targi RemaDays Warsaw 2021

Zapowiedź: 10-12.02 Targi RemaDays Warsaw 2021Na zdjęciu: Targi RemaDays Warsaw 2021

Coroczne spotkania w ramach Targów RemaDays Warsaw odbywane w Ptak Warsaw Expo to już tradycja. Pomimo pandemii organizatorzy wydarzenia dokładają starań, aby w dniach od 10 do 12 lutego 2021 r. spotkać się z całą branżą reklamową i druku w Nadarzynie. Platforma konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Zaplanowane na pierwszą połowę lutego 2021 roku Targi RemaDays Warsaw odbędą się pod hasłem "KreaTYwni, Otwarci na nowe". Ostatnie miesiące zmieniły sposób funkcjonowania wielu firm, które nie tylko przeszły na pracę zdalną, ale musiały również dostosować swoją ofertę do nowej rzeczywistości. Narodziły się nowe pomysły i strategie, a Targi RemaDays 2021, które odbędą się w lutym przyszłego roku w Ptak Warsaw Expo, będą okazją do zaprezentowania klientom i branży aktualnych koncepcji oraz trendów. 

Stąd wybór motywu przewodniego siedemnastej edycji RemaDays Warsaw 2021 - kreatywności, która nieodłącznie wiąże się z branżą reklamową. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać produkty, które znajdują się na światowym topie, a także nowoczesnych technologii wspierających branżę reklamy i druku. 

Bezpieczne targi

Podczas organizacji targów spełnione zostaną wszystkie normy sanitarne, dzięki czemu zarówno wystawcy, jak i odwiedzający hale Ptak Warsaw Expo, będą czuli się bezpiecznie i komfortowo. Organizator przygotował listę dobrych praktyk, które pomogą Państwu bezpiecznie zaplanować pobyt na targach.

W sprzedaży są jeszcze dostępne powierzchnie wystawiennicze. Na chwilę obecną swój udział potwierdziło blisko 225 wystawców.

Oświadczenie Organizatorów Targów Remadays Warsaw 2021

"Szanowni Zwiedzający i Wystawcy Targów RemaDays Warsaw!
Z ogromną uwagą obserwujemy i monitorujemy sytuację epidemiczną, która ma miejsce w kraju i Europie. Widzimy, że każdy kolejny dzień przynosi dodatkowe wzrosty zakażeń na COVID-19, a wprowadzone obostrzenia jeszcze nie przynoszą spodziewanych efektów. Widzimy oraz mamy świadomość, że planowanie działań biznesowych w obecnej sytuacji jest trudne do oszacowania.

Pragniemy poinformować, że do targów RemaDays pozostały jeszcze 3 miesiące. To bardzo dużo czasu, dlatego głęboko wierzymy, że obecne trudności i ograniczenia, mające na celu poprawienie sytuacji, są tymczasowe i w lutym będzie możliwość przeprowadzenia bezpiecznej imprezy. Dlatego w pełnym zaangażowaniu i z najwyższą starannością przygotowujemy się do organizacji targów.

Warto dodać, że jako odpowiedzialny organizator traktujemy temat bezpieczeństwa jako priorytetowy, stosując najwyższe standardy w zakresie jego zapewnienia. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi instytucjami i wprowadzamy wszystkie niezbędne zalecenia, aby wszyscy Goście mogli czuć się bezpiecznie. Obecnie uczestnictwo w targach potwierdziło już 225 wystawców, a liczba ta sukcesywnie rośnie. Otrzymujemy również zapytania o stoiska, dlatego są podstawy, by liczyć na to, że jak co roku wydarzenie będzie mogło przynosić efekty biznesowe dla wszystkich jego uczestników.

Cierpliwie obserwujmy sytuację na rynku z nadzieją na pozytywne rozstrzygnięcia w najbliższym czasie. Będziemy Was informować na bieżąco o dalszych przygotowaniach do targów, jak i o postępach.

Pozdrawiamy
Zespół RemaDays" (23.11.2020 r.)