Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 21.09-24.11 Szkolenia Event Talks


Zapowiedź: 21.09-24.11 Szkolenia Event Talks

Zapowiedź: 21.09-24.11 Szkolenia Event TalksNa zdjęciu: Event Talks konferencje

Praktycy związani zawodowo z biznesem spotkań, a także osoby, które pragną zdobyć niezbędną wiedzę o branży, zainteresuje oferta Agencji Everitum. 27 sierpnia br. wystartowały zapisy na nowy cykl szkoleń – Event Talks.

Event Talks to spotkania poświęcone zagadnieniom z dziedziny organizacji wydarzeń, event marketingu oraz jego coraz bardziej istotnej roli na rynkach międzynarodowych. Wykładowca Aga Ciesielska – ekspertka, event managerka i autorka bloga EventowaBlogerka.pl – podzieli się z uczestnikami szkoleń wiedzą na temat aktualnych trendów i nowinek technicznych. Podpowie również, czym dziś można pozytywnie zaskoczyć nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak podkreśla autorka projektu Event Talks, tym, co stoi na początku każdego udanego przedsięwzięcia eventowego, jest pomysł – ciekawa, nietuzinkowa i oryginalna idea. Dlatego w cyklu szkoleń Aga Ciesielska postawiła na wiedzę praktyczną – zestawy case studies, dostarczające dużą dawkę wiedzy i inspiracji. W programie spotkań nie zabrakło miejsca na videorelacje, zdjęcia, a  także komentarze i recenzje czołowych ekspertów branży eventowej na świecie.

Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się, jak skutecznie wykreować event, który inspiruje i angażuje, jaką rolę w wydarzeniach XXI wieku pełnią nowoczesne multimedia, czy też jak przyciągnąć uwagę klientów niebanalnym scenariuszem. Usłyszą o eventach społecznie odpowiedzialnych, poznają budżetowe sekrety agencji eventowych oraz triki i mechanizmy stosowane w negocjacjach.

Cykl szkoleń obejmie 8 polskich miast – Warszawę, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Kielce i Lublin. Spotkania odbywać się będą w hotelach i ośrodkach szkoleniowych w każdy piątek od 21 września do 24 listopada. Przewidywana liczba uczestników każdego ze szkoleń to 12 osób.

Szczegółowe informacje, program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie: www.eventtalks.pl.