Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zapowiedź: 21-23.05 Targi Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur"


Zapowiedź: 21-23.05 Targi Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur"

Zapowiedź: 21-23.05 Targi Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur"Na zdjęciu: Targi Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur"

Jeśli dotąd nie kierowaliście się powiedzeniem "Cudze chwalicie, swego nie znacie", jest czas, aby zmienić podejście i lepiej poznać atrakcje, które oferuje nam krajowy rynek turystyczny. Będzie ku temu okazja podczas Targów Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur", które w maju zostaną zorganizowane w Łodzi.

Jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, Atlas Arena, w dniach 21-23 maja gościć będzie jedno z najważniejszych krajowych wydarzeń branżowych - Targi Regiony Turystyczne "Na Styku Kultur". Ich goście będą mogli dowiedzieć się więcej o różniących się kuturowo, przyrodniczo i etnograficznie polskich regionach turystycznych i spotkać interesujących ludzi. W Atlas Arenie touroperatorzy, biura turystyczne, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty, a także ośrodki uzdrowiskowe, obiekty SPA, porty i przystanie zaprezentują swoją ofertę i zaproponują, jak interesująco spędzić wolny czas i wypocząć. Inspiracje znajdą wszyscy zarówno ci, co planują wybrać się na wyprawę pieszo, rowerem, kajakiem, jak i amatorzy wyjazdów samochodem lub kamperem.

W ramach targów zorganizowane zostaną spotkania z fotografami, autorami książek, lokalnymi odkrywcami oraz blogerami. Będzie to też okazja do uczestniczenia w aktywnościach związanych z obchodami 200-lecia Łodzi Przemysłowej oraz w Ogólnopolskim Festiwalu Dań Regionalnych i Tradycyjnych. Wyłoniony zostanie także laureat konkursu o "Perłę Województwa Łódzkiego".

Więcej szczegółów podamy już wkrótce. Platforma Konferencje.pl objęła wydarzenie patronatem medialnym.


Następny artykuł

Wesołego Alleluja!