Pobierz ebooka

Pobierz ebooka

Pobierz e-book

Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Meetings Week Poland 2020 nie odbędzie się w kwietniu


Meetings Week Poland 2020 nie odbędzie się w kwietniu

Meetings Week Poland 2020 nie odbędzie się w kwietniuNa zdjęciu: Meetings Week Poland 2020 nie odbędzie się w kwietniu

Dramatyczna sytuacja w naszym kraju wywołana koronawirusem SARS-COV-2 zmusiła organizatorów Meetings Week Poland do odwołania wydarzenia w terminie 22-24 kwietnia 2020.

Chcieliśmy Państwu przekazać dobre wiadomości, bo w ostatnich dniach otrzymaliśmy dla naszego wydarzenia honorowy patronat Ministerstwa Rozwoju oraz Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej dr. Roberta Andrzejczyka. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszych działań, ale w obecnej sytuacji organizacja tak dużego wydarzenia jest niemożliwa w planowanym terminie.

Wszystkim uczestnikom, którzy dokonali już wpłaty za swój udział w wydarzeniu, w ciągu trzech najbliższych dni zostaną zwrócone wpłaty. Część jednak z nas jest przekonana, że Meetings Week po zakończeniu epidemii powinien się odbyć, może w zmienionej trochę formule, dostosowanej do aktualnych i przyszłych potrzeb naszej branży. Będziemy was na bieżąco informować o podejmowanych przez organizatorów krokach, będziemy stale monitorować przebieg epidemii i natychmiast reagować, jak stan epidemii się zakończy.

Jeśli będzie taka wola naszego środowiska, wydarzenie odbędzie się w terminie późniejszym. W tej trudnej sytuacji jesteśmy razem, obecnie najważniejsze jest, żebyśmy pozostali zdrowi. Ale po zapaści przyjdzie czas na trudną odbudowę rynku MICE, jak i całej turystyki.

Anna Jędrocha, Wiceprezes SKKP, koordynator MWP 2020