Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 22-24.11 Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2018

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2018

26.06.2018

Już po raz 26. w listopadzie br. odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Również i w tym roku miejscem wydarzenia będzie Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Serwis Konferencje.pl objął targi patronatem medialnym.

 

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw to wydarzenie, które osoby związane z branżą turystyczną nie mogą ominąć. Swoją ofertę co roku przedstawiają tu polscy i zagraniczni touroperatorzy, hotele, biura podróży, przewoźnicy, regiony i kraje, a także organizatorzy eventów i incentive oraz obiekty konferencyjne i szkoleniowe. Targi to wyjątkowa okazja zaprezentowania się różnym grupom klientów: agentom turystycznym, menedżerom obiektów noclegowych, agentom turystycznym i osobom zainteresowanym turystyką rekreacyjną i biznesową. Skupienie przedstawicieli różnych gałęzi w jednym miejscu i czasie pozwala na nawiązanie cennych kontaktów i rozpoczęcia współpracy z firmami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Pomóc w tym ma także formuła 20 minutowych spotkań typu biznesowy matchmaking. Dzięki możliwości umówienia się na spotkanie z wybranym wystawcą jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia, można efektywnie rozplanować czas podczas targów.

 

Blisko 500 wystawców reprezentujących 50 krajów i pięć kontynentów, interesujące prelekcje, a także specjalistyczne spotkania branżowe, takie jak organizowana przez Rzeczypospolitą konferencja nt. turystyki wyjazdowej, to nie jedyne z powodów, aby odwiedzić targi TT Warsaw. Eksperci Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej, instytucji, która będzie w tym roku gościć po raz pierwszy na targach w charakterze partnera merytorycznego, odpowiedzą z punktu widzenia praktyka-organizatora wydarzeń na pytanie: „Czy potrzebne są zmiany w dyrektywie turystycznej oraz ustawie o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych”. Tą samą kwestią, z punktu widzenia prawodawcy, zajmą się przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, w trakcie panelu dyskusyjnego pt: „Reforma prawa turystycznego – pierwsze doświadczenia i dalsze kroki na przyszłość”. Na nurtujące przedstawicieli branży MICE pytanie, czy zakończony niedawno sezon letni był okresem porażek, czy sukcesów, odpowiedzi spróbują udzielić uczestnicy organizowanej przez dziennik Rzeczpospolita konferencji „Lato 2018 - sezon marzeń, czy sezon porażek? Rynek turystyki wyjazdowej w warunkach bezwzględnej konkurencji".

 

 

Dla gości organizatorzy przewidzieli także ciekawe konkursy. Homo Turisticus oraz Fair Play Turystyki Polskiej Kryształowy Globus to już targowa tradycja, w tym roku po raz pierwszy dołączy do nich konkurs promujący aktywną turystykę acTTive, w ramach którego wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach Kraj i Zagranica.

 

 

Gościem specjalnym tegorocznej edycji TT Warsaw będzie założyciel fundacji "Poza Horyzonty" Janek Mela, najmłodszy w historii zdobywca biegunów północnego i południowego w ciągu jednego roku. Podczas targów będzie można spotkać podróżników, którzy o swoich doświadczeniach i wrażeniach z odwiedzonych zakątków świata podzielą się z obecnymi. Specjalne seminarium dla branży przygotuje nowy partner merytoryczny – ECTAA (Europejska Organizacja Związków Biur Podróży Unii Europejskiej). Tradycyjnie zorganizowane zostaną również konkursy: "Homo Turisticus", Fair Play Turystyki Polskiej "Kryształowy Globus" oraz nowość – "AcTTive" – konkurs promujący turystykę aktywną, w którym wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach "Kraj" i "Zagranica".

 

 

26. edycję wydarzenia Patronatem Honorowym objęli: Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Ardanowski, Przewodniczący Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Ireneusz Raś, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk oraz Prezes Polskiej Izby Turystyki Paweł Niewiadomski.

 

 

 

Zeszłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Targi TT Warsaw 2017 odwiedziło około 20 tysięcy osób, swoją ofertę zaprezentowało ponad 500 wystawców z 53 państw. Jak będzie w tym roku? Dowiemy się 22-24 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki. Pierwszy z tych dni zaplanowano jako dzień branżowy, dwa ostatnie - jako otwarte dla wszystkich zwiedzających.

 

Formularz rejestracji oraz więcej informacji na stronie organizatora.

Pliki do pobrania

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne