Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 22-24.11 Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2018

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw 2018

26.06.2018

Już po raz 26. w listopadzie br. odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw. Również i w tym roku miejscem wydarzenia będzie Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Serwis Konferencje.pl objął targi patronatem medialnym.

 

 

Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw to wydarzenie, które osoby związane z branżą turystyczną nie mogą ominąć. Swoją ofertę co roku przedstawiają tu polscy i zagraniczni touroperatorzy, hotele, biura podróży, przewoźnicy, regiony i kraje, a także organizatorzy eventów i incentive oraz obiekty konferencyjne i szkoleniowe. Targi to wyjątkowa okazja zaprezentowania się różnym grupom klientów: agentom turystycznym, menedżerom obiektów noclegowych, agentom turystycznym i osobom zainteresowanym turystyką rekreacyjną i biznesową. Skupienie przedstawicieli różnych gałęzi w jednym miejscu i czasie pozwala na nawiązanie cennych kontaktów i rozpoczęcia współpracy z firmami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Dzięki możliwości umówienia się na spotkanie z wybranym wystawcą jeszcze przed rozpoczęciem wydarzenia, można efektywnie rozplanować czas podczas targów .

 

 

Zeszłoroczna edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Targi TT Warsaw 2017 odwiedziło około 20 tysięcy osób, swoją ofertę zaprezentowało ponad 500 wystawców z 53 państw. Jak będzie w tym roku? Dowiemy się 22-24 listopada br. w Pałacu Kultury i Nauki.

 

Więcej informacji na stronie organizatora.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe Hotele konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe