Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 23.01 Forum Branży Eventowej 2019

Forum Branży Eventowej 2018 Warszawa konferencja

29.10.2018

Na rynku wydarzeń gromadzących przedstawicieli biznesu spotkań Forum Branży Eventowej ma już ugruntowaną pozycję. Kolejna edycję wydarzenia już w styczniu. Nie zabraknie znanych z lat poprzednich punktów programu, będą jednak również nowości.

 

 

Odbywające się 23 stycznia 2019 r. w EXPO XXI  Forum Branży Eventowej to wydarzenie, którego adresatami są przedstawiciele agencji eventowych, reklamowych i PR, działów marketingu i PR mniejszych firm oraz klientów korporacyjnych, a także reprezentantów władz lokalnych i samorządów. Jak co roku, misją przyświecającą organizatorom jest przedstawienie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi osobami z biznesowego otoczenia przedsiębiorstwa. W czwartej edycji wydarzenia ma wziąć udział 2000 osób planujących, realizujących i wykorzystujących eventy w komunikacji z grupami docelowymi. Będzie to zatem znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i zapoznania się z ofertą dostawców usług. Uczestnicy FBE 2019 wzbogacą też wiedzę o najnowszych trendach i zmianach w branży.

 


Na liście prelegentów znajdą się eksperci tacy jak: trenerka i coach strategiczny Dorota Krasnodębska-Wnorowska, trener sprzedaży i projekt manager Piotr Strzyżewski czy zarządzająca centrum eventowym Concordia Design Eliza Kozica.

 


Podobnie jak w latach poprzednich, w programie FBE 2019 nie zabraknie miejsca dla konkursu Top Event – wyróżnienia dla najlepszego zrealizowanego projektu z branży eventowej i najciekawszego wydarzenia związanego z event marketingiem. Gości spotkania czeka niespodzianka. Po raz pierwszy ta prestiżowa nagroda zostanie przyznana w dwóch kategoriach:

 

  • Top Event Nagroda Branży to tytuł, którego zdobywca wyłoniony zostanie w drodze głosowania internautów.
  • Top Event Nagrodę Mediów odbierze zaś autor projektu wyróżnionego przez jury złożonego z przedstawicieli mediów branżowych.

 


Każdy zarejestrowany uczestnik w trakcie Forum będzie mógł zgłosić do konkursu  wydarzenia zrealizowane od 1 grudnia 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. Głosowanie internetowe odbędzie się w dniach od 24 stycznia do 31 stycznia przyszłego roku.


Forum ma formę zamkniętą. Udział w wydarzeniu dla osób reprezentujących agencje eventowe, PR, reklamowe i klientów korporacyjnych jest bezpłatny, po wcześniejszej obowiązkowej rejestracji poprzez formularz na stronie internetowej organizatorów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne