Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 23-25.11 Targi Turystyczne TT Warsaw

25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Turystyczne TT Warsaw konferencja

08.11.2017

Już po raz 25. odbędą się Targi Turystyczne TT Warsaw. To okazja m.in. dla touroperatorów, właścicieli i managerów hoteli, aby przedstawić ofertę klientom, nawiązać kontakty handlowe i wypromować swoją markę na dynamicznie rozwijającym się rynku spotkań.

 

 

Już niebawem, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 25. jubileuszowa edycja Targów Turystycznych TT Warsaw. To wydarzenie skupiające w jednym miejscu touroperatorów i agentów turystycznych, właścicieli i managerów obiektów hotelowych, dostawców usług i organizatorów na rynku eventów i spotkań. Wśród wystawców i gości nie zabraknie przedstawicieli firm transportowych, ubezpieczeniowych, a także osób prywatnych, poszukujących pomysłu na niebanalny wypoczynek w nadchodzącym sezonie turystycznym. Patronem medialnym wydarzenia jest portal Konferencje.pl.

 

 

Tematyka Targów skupiać się będzie na krajowej i zagranicznej ofercie turystycznej, prezentowanej przez regionalne i krajowe organizacje turystyczne i ambasady. Zaprezentują się obiekty konferencyjne, rekreacyjne i noclegowe, izby oraz branżowe stowarzyszenia. Goście będą mogli zapoznać się z propozycjami wydawnictw, portali rezerwacyjnych oraz poznać nowości i innowacyjne technologie z branży turystycznej i konferencyjnej. Rozstrzygnięte zostaną konkursy „Fair Play Turystyki Polskiej o Kryształowy Globus” i „Homo Turisticus” na najbardziej profesjonalne i oryginalnie zaaranżowane stoisko targowe.

 

Szczegółowy program Targów, lista wystawców oraz formularz rejestracyjny (zapisy potrwają do 25 listopada) dostępne są na stronie internetowej organizatorów: www.mttargionline.pl/ttwarsaw2017.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne