Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 24.10 Konferencja Hotel Meeting

Konferencja Hotel Meeting Business Speed Dating 2017 Warszawa

21.09.2017

Business Speed Dating to formuła spotkań biznesowych zdobywająca coraz szerszą popularność wśród organizatorów krajowych konferencji. Już 24 października o jej skuteczności będą mogli przekonać się także goście spotkania branży hotelarskiej Hotel Meeting.

 

 

Konferencja Hotel Meeting jest cyklicznym wydarzeniem, którego adresatami są właściciele i osoby zarządzające krajowymi obiektami hotelowymi oraz przedstawiciele firm dostarczających towary i usługi w branży Horeca. W programie odbywającej się 24 października w DoubleTree by Hilton konferencji nie zabraknie okazji do nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych. Uczestnicy będą mieli też możliwość poznania najnowszych trendów i nowinek tej gałęzi biznesu. Serwis Konferencje.pl jest oficjalnym patronem medialnym  Hotel Meeting.

 

 

Program październikowego wydarzenia opierać się będzie na dwunastu 15-minutowych wystąpieniach ekspertów i doradców, uczestników konkursu Expert Hotel Meeting. Poruszone zostaną tematy takie jak: sytuacje kryzysowe w zarządzaniu hotelem i ich zwalczanie, skuteczna promocja hotelu w trybie online i offline, a także sposoby efektywnego zarządzania personelem. Wśród ekspertów znajdą się zaś specjaliści – Dagmara Plata-Alf, Paweł Jaworski, Krzysztof Głąbiński i in. Autor najlepszego wystąpienia otrzyma tytuł "Expert Hotel Meeting 2017".

 

 

W poprzedniej, wiosennej edycji wydarzenia, wzięło udział ponad 200 hotelarzy i szerokie grono ekspertów. Swój udział w tegorocznej części Business Speed Dating potwierdziło ponad 45 kupców. Wezmą oni udział w konkursie "Professional Buyer", w którym oceniane będą kryteria takie jak zaangażowanie i profesjonalizm w nawiązywaniu kontaktów handlowych. W trakcie konferencji statuetkę "The Best Innovation" odbierze firma Print Resort, oferująca hotelarzom narzędzie on-line do sprawnego kontaktu z drukarnią i zarządzania logistyką wydruków. Wyboru laureata dokonali kupcy, którzy zgłosili swój udział do Business Speed Dating.

 

Jak podkreślają organizatorzy, przedstawiciele biznesu spotkań mają aktywny udział w tworzeniu programu konferencji. Dobór poruszanych tematów dokonywany jest m.in. na podstawie sugestii osób zarządzających hotelami i obejmuje najbardziej aktualne zagadnienia i problemy branży.

 

 

Początek konferencji – 24 pażdziernika o godz. 8:00. Udział dla właścicieli i managerów hoteli jest bezpłatny, po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora: www.hotele.bsdpoland.pl/kontakt/.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne