Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 29.03 Konferencja Nowe Trendy w Turystyce 2019

Nowe Trendy w Turystyce 2019 konferencja

29.01.2019

Gdańska Organizacja Turystyczna zaprasza wszystkich zainteresowanych branżą eventową na 10. edycję konferencji "Nowe Trendy w Turystyce". W programie znajdą się warsztaty, spotkania stolikowe oraz strefa wystawców z dedykowaną sceną nowości.

 


Nowe Trendy w Turystyce to największe na Pomorzu wydarzenie branży turystycznej. Areną jubileuszowej, 10. edycji konferencji, będzie Europejskie Centrum Solidarności. 29 marca br. w Gdańsku spotka się ponad 500 uczestników. W programie znalazły się prelekcje, wykłady, spotkania stolikowe, warsztaty i dyskusje panelowe, prowadzone przez krajowych i zagranicznych ekspertów. Głównym celem organizowanej przez Gdańską Organizację Turystyczną konferencji jest relacjonowanie najnowszych trendów, jakie w ostatnim roku pojawiły się w branży, problemów i perspektyw, z którymi przyjdzie się zmierzyć w roku nadchodzącym. Wszyscy poszukujący odpowiedzi na pytania, w jaki sposób zwiększyć ruch w swoim obiekcie, zyskać więcej kontrahentów czy polepszyć poziom obsługi klienta, znajdą coś dla siebie.

 

 

Wśród zagadnień, jakie zostaną poruszone w ramach wystąpień zaproszonych ekspertów oraz podczas warsztatów tematycznych, znajdą się też:

 

  • Jak zwiększyć zasięg obiektu w mediach społecznościowych i skutecznie wykorzystać je do poprawienia wyników sprzedaży?
  • Jak umiejętnie przekuć poprzednie niepowodzenia w biznesowy sukces?
  • Czym jest storytelling i dlaczego jest idealnym narzędziem marketingowym?
  • Jak wykorzystać statystykę do realizacji swoich zamierzeń, a nie stać się jej niewolnikiem?
  • Czym przyciągnąć i skupić uwagę słuchaczy?
  • W jaki sposób rozmawiać o cudzych błędach i porażkach?
  • Jak przewidzieć przyszłe wyniki kandydata do pracy na podstawie jego dotychczasowej historii zawodowej?

 

 

Gości konferencji "Nowe Trendy w Turystyce" z pewnością przyciągną nazwiska prelegentów. Wśród nich są: Paweł Tkaczyk, Robert Makłowicz, Magdalena Kachniewska, Violetta Hamerska i i inni. W swoich wystąpieniach poruszą oni zagadnienia takie jak promocja miasta, właściwy sposób opowiadania o nim, budowania jego legendy, czy udany przepis na turystykę kulinarną, Wydarzenie poprowadzi Jacek Kotarbiński. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wzięcia udziału w bezpłatnym study tour po stolicy Pomorza. Obejmie on wycieczkę śladami II Wojny Światowej i Wolnego Miasta Gdańska, rowerowe zwiedzanie miasta oraz rejs po Motławie z degustacją na pokładzie Bowke Cruises.

 


W trakcie konferencji uroczyście wręczone zostaną nagrody w konkursie Tourism Trends Awards 2019, w kategoriach: Marketing Nieoczywisty, Marketing Kierunku, IT oraz Człowiek Roku w Branży Turystycznej. Kandydatów można zgłaszać poprzez formularz na stronie internetowej organizatora do 19 lutego.

Serwis Konferencje.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 

 

Konferencja odbędzie się 29 marca 2019 r. w Europejskim Centrum Solidarności, przy pl. Solidarności 1 w Gdańsku. Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji dostępne są pod poniższym adresem.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne