Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 7-9.02.2018 Targi RemaDays Warsaw

Targi RemaDays Warsaw 2018 konferencja

26.06.2017

Już po raz czternasty organizatorzy targów branży reklamowej i poligraficznej RemaDays Warsaw zapraszają wystawców oraz gości do uczestniczenia w jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie.

 

 

Na początku przyszłego roku przestrzenie centrum Ptak Warsaw Expo w podstołecznym Nadarzynie będą areną kolejnej edycji corocznych targów branży reklamowej. Targi RemaDays Warsaw to czwarte pod względem wielkości wydarzenie tego typu na świecie. Ubiegłoroczne spotkanie zgromadziło ponad 760 wystawców z kraju i zagranicy oraz blisko 21 tysięcy zwiedzających.

 

 

Celem organizatorów imprezy jest konsekwentne wzmacnianie znaczenia Targów dla całej branży, stąd decyzja o wprowadzeniu w 2018 roku kilku nowych sektorów (łącznie będzie ich aż dziesięć). Wystawcy zaprezentują się teraz m.in. w kategoriach takich jak: Gifts World, POS & Display, Technology Park, Printing House, Packaging Materials, PhotoCreation, Lighting Systems, IT & e-Solutions, a także szczególnie interesującej przedstawicieli przemysłu spotkań – Event Show.

 

Organizatorzy przygotowali także w ramach Rema Congress cykl prelekcji prowadzonych przez zaproszonych ekspertów. Zdobywca czterech złotych medali olimpijskich, Robert Korzeniowski, przedstawi wystąpienie pt. "Od zwycięstwa do mistrzostwa, czyli o dylematach w drodze na Olimp". Generał Mieczysław Bieniek wygłosi wykład: „Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy”, a aktor Wojciech Malajkat – „Profesjonalne wystąpienia publiczne, techniki aktorskie oraz indywidualne podejście do różnych typów odbiorców”. RemaDays Warsaw to także okazja do wzięcia udziału w wielu ogólnodostępnych i bezpłatnych prelekcjach o urozmaiconej tematyce. Będą one poświęcone zarówno branży poligraficznej, jak i reklamowej.

 

 

 

Organizatorzy spodziewają się obecności ponad 700 wystawców. Na chwilę obecną ponad 90 proc. powierzchni wystawienniczej jest już sprzedana, bądź wynajęta. Wszelkie informacje, istotne i pomocne dla wystawców oraz gości wydarzenia, odnaleźć można na stronie internetowej Targów. Rozpoczęła się już elektroniczna dystrybucja zaproszeń. Każde zaproszenie przesłane drogą mailową posiada swój unikalny kod, który umozliwia wygodne zarejestrowanie się na stronie internetowej organizatora. Po zweryfikowaniu zgłoszenia, osoba rejestrująca otrzyma identyfikator do samodzielnego wydruku. Pozwoli to oszczędzić czas gości wydarzenia.

 

 

Wydarzenie odbędzie się w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku na terenie Ptak Warsaw Expo przy al. Katowickiej 62 w Nadarzynie. Początek o godz. 9:30. Goście, którzy przyjadą na Targi pociągiem lub samolotem, będą mogli skorzystać z bezpłatnych autobusów, odjeżdzających co kwadrans z Dworca Centralnego oraz Lotniska Chopina. Szczegółowe informacje dla zwiedzających wraz z cenami wejściówek dostępne są na stronie organizatora Targów: www.remadays.com/pl/dla-zwiedzajacych/bilety/

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne