Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 8.05, 12.06 Szkolenie Naucz klientów kupować (Meeting Professional Excellence Classes)

Wojciech Herra szkolenie MPI Poland Chapter

20.04.2018

Za nami pierwsza, warszawska edycja warsztatów "Naucz klientów kupować – czyli jak Ty możesz zarządzać procesem zakupowym u Twojego klienta" prowadzonych przez trenera Wojciecha Herrę. Można się jeszcze zapisać na szkolenia w Krakowie i Trójmieście.

 

 

Szkolenie, które odbyło się 4 kwietnia br. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, zainaugurowało trzeci etap projektu edukacyjnego MPI Poland Chapter pod nazwą Meeting Professional Excellence Classes. Tym razem tematem przewodnim jest potencjał, a wraz z nim sprzedaż. Trener Wojciech Herra przedstawia podczas spotkań różne aspekty procesów sprzedażowych i zakupowych, wraz z uczestnikami omówi model Value Based Selling, czyli sprzedaży w oparciu o budowanie wartości.

 

 

Podczas odbytego już w kwietniu spotkania uczestnicy otrzymali dużą dawkę wiedzy, dzięki której ich praca stanie się bardziej efektywna i nastawiona na bardzo dobre rozpoznanie potrzeb klienta. Jak podkreślił Marcin Marczak, Business Development Manager/MICE Department Weco-Travel Sp. z o.o., Wojciech Herra zwrócił uwagę na najważniejsze aspekty pracy z klientem w branży MICE. To wartości dodane, a nie cena, powinny być determinantą sukcesów w pracy z klientami. Udział w warsztatach był również znakomitą okazją do wymiany doświadczeń nabytych podczas działalności w branży spotkań. Sprzyjała temu szczególnie różnorodność działów reprezentowanych przez gości wydarzenia. Nie zabrakło przedstawicieli hoteli, firm transportowych, eventowych oraz incentive.

 Można jeszcze zarejestrować się na kolejne szkolenia z tego cyklu: 8 maja w Krakowie i 12 czerwca w Trójmieście. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.mpiweb.pl/list4/krakow.html

 

 

Zdj. Katarzyna Cegłowska

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe
Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne Konferencje i kongresy Agencje eventowe