Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zapowiedź 8.05, 12.06 Szkolenie Naucz klientów kupować (Meeting Professional Excellence Classes)

Wojciech Herra szkolenie MPI Poland Chapter

20.04.2018

Za nami pierwsza, warszawska edycja warsztatów "Naucz klientów kupować – czyli jak Ty możesz zarządzać procesem zakupowym u Twojego klienta" prowadzonych przez trenera Wojciecha Herrę. Można się jeszcze zapisać na szkolenia w Krakowie i Trójmieście.

 

 

Szkolenie, które odbyło się 4 kwietnia br. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, zainaugurowało trzeci etap projektu edukacyjnego MPI Poland Chapter pod nazwą Meeting Professional Excellence Classes. Tym razem tematem przewodnim jest potencjał, a wraz z nim sprzedaż. Trener Wojciech Herra przedstawia podczas spotkań różne aspekty procesów sprzedażowych i zakupowych, wraz z uczestnikami omówi model Value Based Selling, czyli sprzedaży w oparciu o budowanie wartości.

 

 

Podczas odbytego już w kwietniu spotkania uczestnicy otrzymali dużą dawkę wiedzy, dzięki której ich praca stanie się bardziej efektywna i nastawiona na bardzo dobre rozpoznanie potrzeb klienta. Jak podkreślił Marcin Marczak, Business Development Manager/MICE Department Weco-Travel Sp. z o.o., Wojciech Herra zwrócił uwagę na najważniejsze aspekty pracy z klientem w branży MICE. To wartości dodane, a nie cena, powinny być determinantą sukcesów w pracy z klientami. Udział w warsztatach był również znakomitą okazją do wymiany doświadczeń nabytych podczas działalności w branży spotkań. Sprzyjała temu szczególnie różnorodność działów reprezentowanych przez gości wydarzenia. Nie zabrakło przedstawicieli hoteli, firm transportowych, eventowych oraz incentive.

 Można jeszcze zarejestrować się na kolejne szkolenia z tego cyklu: 8 maja w Krakowie i 12 czerwca w Trójmieście. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej organizatora: www.mpiweb.pl/list4/krakow.html

 

 

Zdj. Katarzyna Cegłowska

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne