Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka
Weronika Wirtel Weronika Wirtel Ekspertka
Alexandra Kunowska Alexandra Kunowska Ekspertka

Strona główna    /    Artykuły    /    Zapowiedź: 30.06-02.07 Arłamów Business Challenge 2024


Zapowiedź: 30.06-02.07 Arłamów Business Challenge 2024

Zapowiedź: 30.06-02.07 Arłamów Business Challenge 2024 Na zdjęciu: Arłamów Business Challenge 2024

Za niespełna dwa tygodnie rozpocznie się VI edycja Arłamów Business Challenge - spotkania dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Budowanie Mostów: Strategie Integracji Pokoleń w Środowisku Biznesowym”. Platforma Konferencje.pl jest patronem medialnym spotkania.  

Czterogwiazdkowy Hotel Arłamów w dniach 30 czerwca-2 lipca 2024 r. organizuje Arłamów Business Challenge 2024. VI edycja prestiżowego wydarzenia będzie okazją do dyskusji na temat wyzwań związanych z integracją różnych pokoleń w miejscu pracy. Uczestnicy spotkania poznają również praktyczne strategie i narzędzia, które pomogą efektywnie zarządzać zespołami złożonymi z różnych generacji pracowników.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.:

  • dr Monika Sońta (doktor nauk społecznych, Akademia Leona Koźmińskiego, ekspertka komunikacji organizacyjnej i socjolożka technologii),
  • Maja Gojtowska (obserwatorka trendów HR, konsultantka, facylitatorka, trenerka),
  • Romeo Grzębowski (Chief Inspiration Officer / Managing Partner Extended Tools Polska),
  • Iwona Wencel (HR Executive, HR Performance Mentor)
  • Magdalena Jethon (polska dziennikarka radiowa, redaktor naczelna Radia Nowy Świat).

Arłamów Business Challenge 2024

W panelu dyskusyjnym udział wezmą: Monika Wojnowska (Samsung), Małgorzata Michalczyk (Colliers), Agnieszka Majkowska (Pru), Justyna Jankowska (NetWork), Kinga Kozłowska (Delloite). Na zakończenie części merytorycznej wystąpią goście specjalni: Jerzy Dudek i Ewa Chodakowska.

Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji, które będą towarzyszyć ABC. Na gości czeka wieczorna gala w towarzystwie Tomasza Michniewicza, zespołu Stage Fever, Hirka Wrony i Rafała Maseraka.

Ta edycja będzie inna niż wszystkie. Korzystając z letniego terminu wydarzenia, w tym roku przygotowano specjalne niespodzianki dla uczestników. W duchu ArłaMOVE poranną rozgrzewkę w plenerze naszym gościom zapewnią Adam Kszczot i Ewa Chodakowska, a wielkie sportowe emocje zagwarantuje autorska olimpiada sportowa! Jedną z atrakcji będzie także włoska kolacja z muzyką na żywo na tarasie Kawiarni Panorama w towarzystwie Vitto Casettiego.
Konferencje.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.
► Zapowiedź wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=ouJULZsFUOE
► Szczegóły oraz relacje z minionych edycji: 
https://www.arlamow.pl/spotkania-branzowe-w-gorach

Arlamow Business Challenge 2024

Arlamow Business Challenge 2024