Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zaproszenie na konferencję o rozwoju rynku szkoleń w Polsce

zaproszenie

14.03.2012

15 marca 2012 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa poświęcona raportowi HRP „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce.”

 

 „Czy w 2012 roku nastąpi załamanie rynku szkoleń ze względu na brak środków unijnych i jakie ma to znaczenie dla polskich firm i organizacji?” – na to pytanie podczas spotkania odpowiedzą przedstawiciele firmy HRP, Krajowej Izby Gospodarczej i Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Badanie rynku szkoleniowego „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce” powstało w kontekście kolejnej fali kryzysu gospodarczego oraz kończących się środków unijnych przeznaczonych na dofinasowanie szkoleń. Celem badania było dostarczenie wiedzy na temat tego, w jaki sposób będzie funkcjonowała branża szkoleniowa w Polsce, która od 2004 roku opierała swoje działania przede wszystkim na środkach pozyskiwanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Przedmiotem badania zrealizowanego przez firmę HRP były opinie na temat kształtowania się cen, jakości, tematyki i form szkoleń, a także popytu na szkolenia komercyjne, po kilkuletnim okresie korzystania przez organizacje i instytucje ze szkoleń dofinansowywanych. W badaniu wzięło udział blisko 500 osób – przedstawicieli firm szkoleniowych z całej Polski, a także trenerów i specjalistów działów HR. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.hrp.com.pl.

Podczas konferencji prasowej zostaną przedstawione główne tezy i konkluzje wynikające z przeprowadzonych badań. Firma HRP przygotowała także scenariusz rozwoju rynku szkoleniowego w Polsce na najbliższe lata i opracowała typy strategii dostosowania się firm szkoleniowych do nowych warunków rynku. W spotkaniu wezmą udział: Małgorzata Czernecka (Dyrektor Zarządzający HRP, pomysłodawczyni i współautorka badania „EFS – End of Financial Support. Przyszłość rynku szkoleń w Polsce”), Andrzej Arendarski (Prezes Krajowej Izby Gospodarczej) oraz Ireneusz Górecki (Prezes Polskiej Izby Firm Szkoleniowych).

Konferencja rozpocznie się 15 marca 2012 r. o godzinie 11.00 w siedzibie KIG w Warszawie przy ul. Trębackiej 4 w sali 31.

 źródło: www.hrp.com.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne