Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zarejestruj się już dziś i weź udział w 7. Konferencji Inwestycji Hotelowych

7. konferencja inwestycji hotelowych

29.04.2016

Zbliża się siódma edycja Konferencji Inwestycji Hotelowych, która odbędzie się 12 maja br. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Uczestnicy wydarzenia liczyć mogą m.in. na dyskusję wokół segmentu MICE. Obecność branżowych ekspertów gwarantowana!

 

Podczas siódmej Konferencji Inwestycji Hotelowych na PGE Narodowym spotkają się przede wszystkim inwestorzy, deweloperzy oraz właściciele i menedżerowie tworzący polską branżę hotelową. Jak zawsze program obfituje w wartościowe i ciekawe prelekcje ekseprtów różnych segmentów branży. W planach jest m.in. dyskusja "Konferencyjny zawrót głowy" zainspirowana licznymi inwestycjami w hotelowe powierzchnie konferencyjne oraz potrzebami korporacji organizujących eventy. W dyskusji wezmą udział Michał Kalarus, dziennikarz MICE Poland, Krzysztof Celuch, Kierownik Poland Convention Bureau, Mateusz Czerwiński, Dyrektor Warsaw Convention Bureau, Piotr Glinkowski, Menedżer ds. Relacji Publicznych, PGE Narodowy, Sławomir J. Wróblewski, Sekretarz Generalny Stowarzyszenie "Konferencje i Kongresy w Polsce" oraz Michał Zalewski, Rzecznik Krakowskiegoi Biura Festiwalowego i Centrum Kongresowego ICE Kraków.

 

Pozostałe panele dyskusyjne dotyczyć będą stanu polskiej gospodarki oraz strategii i planowanych kierunków rozwoju turystyki w Polsce na najbliższe lata, banków i podatków w kontekście dzisiejszych zmian politycznych, efektywności podatkowej w branży hotelarskiej, współpracy między sektorem hotelarskim a przedstawicielami władz lokalnych, automatyzacji obsługi hotelowej, jak zarobić na domach spokojnej starości oraz domach studenckich oraz jak zaprojektować hotel by był atrakcyjny i funkcjonalny zarazem. To doskonała okazja na wymianę poglądów i świeże spojrzenie na biznes, jakim jest prowadzenie hotelu.

 

Cena udziału w konferencji to 184,50 euro. Zarejestrować się można pod adresem: http://eurobuildcee.com/?menu=8,33&page=user_form&form_name=user_cee_conference_registration&id_cee_conference=1153049#page_top

Pełen program konferencji: http://eurobuildcee.com/?page=conferences&id=1153049#page_top

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne