Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zatrudnij młodych zdolnych podczas pierwszych Targów Pracy AWF

Targi Pracy AWF 2016 KonferencjePL

18.04.2016

AWF w Warszawie organizuje 22 kwietnia 2016 po raz pierwszy targi pracy. Specjaliści z branży spotkań będą mogli znaleźć tam (bez opłat!) młody, zdolny narybek, gotowy do pracy i profesjonalnie przeszkolony – m.in. studentów turystyki i rekreacji. 


Jeśli to czytacie i pracujecie w branży spotkań, to z pewnością wielu z Was kończyło kierunki związane z turystyką, rekreacją i sportem. Z takim samym zaangażowaniem jak studenci dziś poszukiwaliście okazji do zdobycia wiedzy praktycznej i doświadczenia podczas stażu, czy pierwszej pracy w Waszej wymarzonej dziedzinie.

 

Dlatego w imieniu organizaorów – prężnej grupy studentów III roku kierunku Turystyka i Rekreacja, jako patron medialny targów, zapraszamy firmy i organizacje branży konferencyjnej, eventowej oraz hotelarzy do udziału w tym wydarzeniu. Macie świetną okazję do poznania osób naprawdę zmotywowanych do podjęcia stażu lub pracy i pełnych entuzjazmu. Szkoda byłoby nie wykorzystać takiej okazji. Zazwyczaj to oni zgłaszają się do Was, tym razem Wy przyjmijcie ich zaproszenie.

Podczas targów odbędą się warsztaty dla studentów, poświęcone tematyce rekrutacji, prowadzone przez specjalistę HR - Romana Drążkowskiego.

 

Targi pracy odbędą się w najbliższy piątek, 22 kwietnia 2016 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, przy ul. Marymonckiej 34, w sali nr 4. Wstęp dla wszystkich – zarówno studentów, jak i potencjalnych pracodawców jest bezpłatny.

 

 

Bezpłatnej rejestracji jako wystawcy możecie dokonać pod tym linkiem: http://targipracyawf.wix.com/targi#!rejestracja/a7pdv
Oficjalna strona targów: http://targipracyawf.wix.com/targi

 

Start: godz. 10.00. Targi potrwają do godz. 14.00.

 

Organizatorom gratulujemy inicjatywy, a Was serdecznie zapraszamy!

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne