Najpopularniejsi autorzy

Jolanta Ambroziak Jolanta Ambroziak Redaktorka
Marta Jesionowska Marta Jesionowska Ekspertka

Strona główna   /   Artykuły   /   Zatrudnij młodych zdolnych podczas pierwszych Targów Pracy AWF


Zatrudnij młodych zdolnych podczas pierwszych Targów Pracy AWF

Zatrudnij młodych zdolnych podczas pierwszych Targów Pracy AWFNa zdjęciu: Targi Pracy AWF 2016 KonferencjePL

AWF w Warszawie organizuje 22 kwietnia 2016 po raz pierwszy targi pracy. Specjaliści z branży spotkań będą mogli znaleźć tam (bez opłat!) młody, zdolny narybek, gotowy do pracy i profesjonalnie przeszkolony – m.in. studentów turystyki i rekreacji. 

Jeśli to czytacie i pracujecie w branży spotkań, to z pewnością wielu z Was kończyło kierunki związane z turystyką, rekreacją i sportem. Z takim samym zaangażowaniem jak studenci dziś poszukiwaliście okazji do zdobycia wiedzy praktycznej i doświadczenia podczas stażu, czy pierwszej pracy w Waszej wymarzonej dziedzinie.

Dlatego w imieniu organizaorów – prężnej grupy studentów III roku kierunku Turystyka i Rekreacja, jako patron medialny targów, zapraszamy firmy i organizacje branży konferencyjnej, eventowej oraz hotelarzy do udziału w tym wydarzeniu. Macie świetną okazję do poznania osób naprawdę zmotywowanych do podjęcia stażu lub pracy i pełnych entuzjazmu. Szkoda byłoby nie wykorzystać takiej okazji. Zazwyczaj to oni zgłaszają się do Was, tym razem Wy przyjmijcie ich zaproszenie.

Podczas targów odbędą się warsztaty dla studentów, poświęcone tematyce rekrutacji, prowadzone przez specjalistę HR - Romana Drążkowskiego.

Targi pracy odbędą się w najbliższy piątek, 22 kwietnia 2016 na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, przy ul. Marymonckiej 34, w sali nr 4. Wstęp dla wszystkich – zarówno studentów, jak i potencjalnych pracodawców jest bezpłatny.

Bezpłatnej rejestracji jako wystawcy możecie dokonać pod tym linkiem: http://targipracyawf.wix.com/targi#!rejestracja/a7pdv Oficjalna strona targów: http://targipracyawf.wix.com/targi

Start: godz. 10.00. Targi potrwają do godz. 14.00.

Organizatorom gratulujemy inicjatywy, a Was serdecznie zapraszamy!