Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Znamy już najlepsze hotele konferencyjne w Polsce!

Best Hotel Award 2013

20.11.2013
15 listopada 2013 r. zakończyła się trzecia edycja Nagród Best Hotel Award 2013 na najlepsze polskie hotele. W organizowanym przez portal rezerwuje.pl głosowaniu udział wzięło 15780 osób, które oddały łącznie 28756 ważnych głosów. Nagrody zostały przyznane w 46 kategoriach regionalnych i ogólnopolskich.
 
Do głosowania w plebiscycie uprawnieni byli klienci serwisów rezerwuje.pl i rezerwuje.com, którzy dokonali rezerwacji w nominowanych obiektach, jak również osoby będące bezpośrednimi klientami hoteli.
 
Najlepsze hotele na konferencje
 
Pierwsze miejsce w plebiscycie w kategorii "Konferencje" zajął hotel Sheraton Warsaw, uzyskując 25,64% głosów. Tuż za nim na podium znalazły się: wrocławski Haston City Hotel (17,95% głosów) i Hotel Marriott w Warszawie (15,38% głosów). Kolejne miejsca w tej samej kategorii otrzymały: Hotel Szafran w Czeladzi, IBB Andersia Hotel w Poznaniu, Qubus Hotel Kraków, Holiday Inn Warszawa Józefów oraz Hilton Warsaw.
 
Najlepsze hotele dla businessu
 
W kategorii "Hotele dla businessu" w tym roku zwyciężył warszawski Hotel Marriott, który zdobył 27,91% wszystkich głosów. Drugie miejsce na podium zajął hotel andel's Łódź (25,58% głosów), a trzecie - Mercure Vestil Piotrków Trybunalski (18,60% głosów). Kolejne miejsca w plebiscycie przypadły hotelom InterContinental Warszawa, IBB Andersia Hotel w Poznaniu, Hilton Garden Inn Kraków, Holiday Inn Warszawa Józefów i Best Western Premier Katowice.
 
Głosowanie na najlepsze polskie hotele trwało od 11 lutego do 10 listopada 2013 r. Kolejna edycja plebiscytu odbędzie się w przyszłym roku.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne