Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zobacz najlepsze miasta na konferencje w Polsce

konferencje

07.04.2014
Firma Netmedia Business Travel sprawdziła, które miasta w Polsce cieszą się największym zainteresowaniem wśród firm organizujących wyjazdowe spotkania i konferencje.

Klienci korporacyjni to wymagająca grupa, która starannie wybiera miejsca na organizację spotkań firmowych, konferencji czy spotkań z partnerami biznesowymi. Z danych Netmedia Business Travel wynika, że przy podejmowaniu decyzji, niemal w równym stopniu ważna jest infrastruktura dostępna w hotelu, jak i jego lokalizacja. Stąd na liście miast najczęściej wybieranych przez firmy na organizację spotkań biznesowych znalazły się zarówno największe metropolie, jak również te słynące z pięknych widoków.
 
Konferencje w ciekawym otoczeniu
 
Najchętniej wybieranymi na eventy korporacyjne przez klientów Netmedia Business Travel miastami są:
- Serock,
- Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot).
 
Z badania wynika, że korporacje cenią miejsca dobrze skomunikowane, ale oferujące też dodatkowe atrakcje, jak chociażby ciekawe okolice, czy historyczne starówki. - Nasi klienci zwracają bardzo dużą uwagę na otoczenie hotelu. Ma to szczególne znaczenie przy organizacji wyjazdów motywacyjnych i kilkudniowych konferencji dla partnerów biznesowych. Na co dzień działający w dużych miastach, na tego typu eventy bardzo często wybierają miejsca spokojniejsze, wśród przyrody - komentuje Edyta Jabłońska, Dyrektor działu MICE w Netmedia Business Travel.
 
Ważnymi czynnikami wpływającymi na wybory korporacji są również:
- łatwość dojazdu,
- niewielka odległość od głównej siedziby firmy,
- dostępność hoteli z odpowiednią ilością miejsc noclegowych.
Przy wyborze obiektu klienci korporacyjni najczęściej pytają także o dodatkowe usługi, takie jak: możliwość spędzania wolnego czasu, basen czy odpowiednia liczba sal konferencyjnych.
 
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne